Express-Miejski.pl

Wielki sukces kolarzy górskich na Mistrzostwach Polski

rower

rower fot.: KTM Racing Team Złoty Stok

Klub Kolarski KTM Racing Team Złoty Stok po raz kolejny pokazał swoją klasę na Mistrzostwach Polski, które odbyły się 6-8 lipca w Kielcach. Nasz Team w tym roku wystawił jedną drużynę, jak się okazało wartą srebrnego medalu.

Do sukcesu sztafety, w składzie Paulina Hebisz, Rafał Alchimowicz, Piotr Kurczab, Mikołaj Dziewa, która wywalczyła tytuł V-ce Mistrza  Polski., dołączył Mikołaj Dziewa który indywidualnie zdobył brązowy medal w kategorii junior młodszy Był on czarnym koniem tego wyścigu, nikt nie spodziewał się tak doskonałego  występu. Cały czas utrzymywał wysokie tempo podczas wyścigu, groźni rywale tego dnia nie mieli z nim szans. Obecna  forma tego młodego zawodnika to mocny atut drużyny, ponieważ jego start w sztafecie miał duży wpływ na  końcowy wynik.

Ostatni dzień zawodów to rywalizacja  najstarszej grupy –Elita. Na starcie pojawiło się 78 zawodników z czołówki Polski. Kielecka góra 'Pierścienica' okazała się być w tym roku jeszcze bardziej mordercza. Do długich podjazdów dołączył  się  piekielny upał. Dystans 30 km - 8 okrążeń ukończyło jedynie 17 zawodników w tym 4 z klubu KTM - Piotr Kurczab zdobył brązowy medal, Marcin Kawalec zajął czwarte miejsce w kategorii U-23. 9 - Rafał Hebisz,12 - Rafał Alchimowicz.

Jest to kolejne potwierdzenie wysokiej formy  naszych zawodników z których jesteśmy bardzo dumni i życzymy im dalszych sukcesów.

Chętnych  zapraszamy  do odwiedzenia naszej strony: www-ktm-racing-team.pl

na której znajduje się więcej informacji z działalności klubu oraz lista sponsorów którym bardzo  dziękujemy ,bo bez nich  nasza działalność  nie miała by tak  znakomitych.

KTM Racing Team Złoty Stok

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Wielki sukces kolarzy górskich na Mistrzostwach Polski

  2012-07-16 11:14:05

  KTM Racing Team Złoty Stok

  Klub Kolarski KTM Racing Team Złoty Stok po raz kolejny pokazał swoją klasę na Mistrzostwach Polski, które odbyły się 6-8 lipca w Kielcach. Nasz Team w tym roku wystawił jedną drużynę, jak się okazało wartą srebrnego medalu.

 • 2012-07-17 22:27:59

  gość: ~gość

  Wielki sukces, wielki wysiłek - Gratulacje, bo kto by się spodziewał że z takiej mieściny mogą być tak wielcy sportowcy, to przecież młody klub , a drugi rok z rzędu na podium Mistrzostw Polski. Nie zapominając o dwóch medalach indywidualnych. Brawo Kolarze, Brawo Złoty Stok.

 • 2012-07-18 08:43:32

  gość: ~kibic

  ostatnio dodany post

  GRATULACJE!!!!

REKLAMA