Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Sport

 • Nasi na Mistrzostwach Europy!

  2012-05-25

  Nasi na Mistrzostwach Europy!

  W dniach 16-20 maja 2012 w Gdańskiej hali AWF-u odbyły się XXII Mistrzostwa Europy w Armwrestlingu, czyli w siłowaniu się na ręce, w których udział brali zawodnicy UKS Black Skorpion Przyłęk.

  skomentuj

 • Kampania - Kibicuj Zdrowiu

  2012-05-22

  Kampania - Kibicuj Zdrowiu

  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ząbkowicach ŚL przygotowała ulotki dla kibiców piłkarskich na Euro 2012. Przypomina w nich m.in. o zakazie prowadzenia pojazdów po wypiciu alkoholu oraz o zasadach higieny osobistej. To główna część kampanii GIS "Kibicuj...

  skomentuj

 • KTM Racing Team podbija wyścig Górale na Start

  2012-05-21

  KTM Racing Team podbija wyścig Górale na Start

  Malowniczy Park Zdrojowy im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie-Zdrój 12 maja gościł II edycję cyklu zawodów Górali na Start. Zawody MTB odbywają się bez względu na pogodę i dlatego pierwsze kategorie startowały w strugach deszczu. Mimo zimna i deszczu na starcie...

  liczba komentarzy 1

 • Turniej Majowy na Orlikach

  2012-05-01

  Turniej Majowy na Orlikach

  Już niebawem, 2 maja na obu kompleksach boisk ze sztuczną murawą Orlik 2012 w Ząbkowicach Śląskich odbędą się turnieje piłki nożnej, które są zapowiedzią Mini Euro 2012.

  skomentuj

 • Wystartowała XVII edycja Turnieju im. Marka Wielgusa

  2012-04-24

  Wystartowała XVII edycja Turnieju im. Marka Wielgusa

  10 kwietnia ruszyła siedemnasta już edycja Turnieju im. Marka Wielgusa, jednego z najpopularniejszych dziecięcych turniejów piłkarskich w Polsce. W eliminacjach powiatu ząbkowickiego bezsprzecznym zwycięzca okazała się Szkoła Podstawowa nr 3.

  skomentuj

 • Wielki sukces piłkarek ręcznych

  2012-04-13

  Wielki sukces piłkarek ręcznych

  Złoty medal strefy wałbrzyskiej szkół średnich zdobyły piłkarki ręczne Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Ziębicach. To już kolejny złoty medal dziewcząt - wcześniej sukces odniosły koszykarki.

  skomentuj

 • Sportowy weekend z Ząbkowickim OSiR-em

  2012-04-13

  Sportowy weekend z Ząbkowickim OSiR-em

  Nadchodzący weekend to gratka szczególnie dla osób aktywnych. Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Gmina Ząbkowice Śląskiej zapraszają do rywalizacji w różnych dyscyplinach sportowych oraz kategoriach wiekowych.

  skomentuj

 • Nie masz jeszcze 16 lat? Zagraj na mini EURO 2012!

  2012-04-11

  Nie masz jeszcze 16 lat? Zagraj na mini EURO 2012!

  Sławna ostatnio idea narodowego uczestnictwa w zbliżających się mistrzostwach EURO 2012 dociera do każdego i wszędzie. Teraz również w Ząbkowicach młodzież będzie miała okazję wziąć udział w tytularnych zmaganiach!

  skomentuj

 • OSP Ciepłowody bez pucharu

  2012-04-02

  OSP Ciepłowody bez pucharu

  W weekend odbyły się III Ogólnopolskie Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej Strażaków OSP. Impreza odbyła się w Gąsawie – niewielkiej miejscowości położonej w województwie kujawsko-pomorskim. Województwo dolnośląskie reprezentowała jednostka OSP z Ciepłowód....

  liczba komentarzy 2

REKLAMA