Express-Miejski.pl

Turniej Siatkówki Dziewcząt o Puchar Burmistrza Ząbkowic Śląskich

UM Ząbkowice Śl.

UM Ząbkowice Śl. fot.: UM Ząbkowice Śl.

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W ostatni poniedziałek, 22 października na Hali Słonecznej odbył się turniej dziewcząt gimnazjalnych o Puchar Burmistrza Ząbkowic Śląskich. Udział brały drużyny ząbkowickiego ZTS-u, MKS Świdnica oraz Sobieski Oława. Dziewczęta grały do dwóch wygranych setów w systemie pucharowym.

Po losowaniu było pewne, że w pierwszym półfinale zagrają ze sobą ZTS Ząbkowice Śląskie z MKS Świdnica A. W tej rywalizacji lepsze okazały się miejscowe, które pokonały rywali 2:0 (25:8, 25:20). W drugi półfinale zmierzyły się dziewczęta z MKS Świdnica B z ekipą Sobieski Oława. Mecz zakończył się wygraną 2:0 (25:9, 25:13) gimnazjalistek z Oławy. W "małym finale" o 3 miejsce zagrały ze sobą dwie drużyny ze Świdnicy. Lepsze po tie break’u okazały się starsze 2:1 (25:21, 18:25,15:12). Finał należał do gimnazjalistek z Oławy, które po zaciętym pojedynku zwyciężyły 2:1 (20:25, 25:16,15:3) z ZTS Ząbkowice Śląskie.

ZTS: Patrycja Chmiel, Natalia Kowacka, Weronika Jakubowska, Ewa Wiśniowska, Pamela Blicharska, Klaudia Woronowicz, Andżelika Bezler, Justyna Petryszyn, trener: Urszula Saryczew

UM Ząbkowice Śląskie

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA