Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Policja przypomina o właściwej ochronie swojego mienia

  2010-03-11

  Policja przypomina o właściwej ochronie swojego mienia

  Zajęci wiosennymi zakupami, niemal przedświąteczną gorączką przestajemy zwracać uwagę na rzeczy istotne jak właściwe zabezpieczenie swojego portfela, telefonu czy dokumentów. Złodzieje tylko czekają na okazję, lubią tłok i nasze ciężko zarobione pieniądze a...

  skomentuj

 • Spotkania z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu

  2010-03-11

  Spotkania z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu

  Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im T. Kościuszki przy ZSO w Ziębicach oraz Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. bł. E. Bojanowskiego w Henrykowie wyruszyli 3 marca b.r. do Wrocławia po kolejną porcję wiedzy przyrodniczej.

  skomentuj

 • Współpraca z Litwą

  2010-03-11

  Współpraca z Litwą

  W dniach 3-5 marca 2010 roku delegacja oświaty gminnej w składzie: Andrzej Regner – Dyrektor Ośrodka Opieki i Oświaty w Ziębicach, Magdalena Pałasz – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Ziębicach, Władysław Lach – Dyrektor Zespołu Szkół...

  skomentuj

 • 11 marca Dniem Sołtysa

  2010-03-11

  11 marca Dniem Sołtysa

  W minionych dniach świętowaliśmy już Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzn. Dziś swoje święto obchodzą Sołtysi, którzy na co dzień zajmują się sprawami swoich lokalnych społeczności. Starają się rozwiązywać problemy mieszkańców wsi.

  liczba komentarzy 1

 • Spotkanie w sprawie zapobiegania przemocy domowej

  2010-03-11

  Spotkanie w sprawie zapobiegania przemocy domowej

  W piątek, 5 marca, dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śl. zorganizowali spotkanie w sprawie zapobiegania przemocy domowej.

  skomentuj

 • Dziś Dzień Mężczyzny

  2010-03-10

  Dziś Dzień Mężczyzny

  Dwa dni temu obchodziliśmy Dzień Kobiet, dziś swoje święto obchodzą Mężczyźni. Tradycja obchodzenia tego święta została zapoczątkowana 10 lat temu. W Polsce mało kto wie o tym, że Dzień Mężczyzn istnieje, my jednak o nich pamiętamy!

  liczba komentarzy 9

 • Pozyskaj dofinansowanie dla swojego projektu!

  2010-03-10

  Pozyskaj dofinansowanie dla swojego projektu!

  Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Qwsi" serdecznie zaprasza wszystkich swoich członków oraz mieszkańców gmin: Bardo, Ciepłowody, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Złoty Stok na spotkania szkoleniowo-informacyjne o możliwościach uzyskania...

  skomentuj

 • Dzień Marianny Orańskiej

  2010-03-09

  Dzień Marianny Orańskiej

  W poniedziałek 8 marca na wrocławskim Rynku oficjalnie rozpoczęto obchody Roku z Marianną Orańską. W tym dniu Marianna Orańskiej oficjalnie wjechała do Stolicy Dolnego Śląska i zapoczątkowała cykl imprez.

  skomentuj

 • Bardo bezkonkurencyjne w pozyskiwaniu środków z UE

  2010-03-09

  Bardo bezkonkurencyjne w pozyskiwaniu środków z UE

  W poniedziałkowym wydaniu Rzeczpospolitej ukazał się ranking polskich gmin dotyczący pozyskiwania środków unijnych. Wśród najlepszych znalazła się Gmina Bardo!

  liczba komentarzy 10

 • Wybory Miss ZUTW- Najlepsza impreza tego roku!

  2010-03-08

  Wybory Miss ZUTW- Najlepsza impreza tego roku!

  Dzisiejsze wybory Miss ZUTW zgromadziły w świetlicy w Sadlnie liczną publiczność. Tak spektakularne wydarzenie musiało mieć właściwą oprawę. A oprawa była… super.

  liczba komentarzy 29

 • Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom”

  2010-03-08

  Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom”

  Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śl. i Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Ząbkowicach Śl. organizują, jak co roku, Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom”.

  skomentuj

 • "Zdrowie" w Stolcu poświęcone

  2010-03-08

  "Zdrowie" w Stolcu poświęcone

  Od 6 marca mieszkańcy Stolca mogą oficjalnie korzystać z opieki medycznej, jaką oferuje Niepubliczny Zakład Opieki Zdorwotnej "Zdrowie". Do tej pory budynek przychodni mieścił się około 300 metrów dalej w głąb wsi, nie mniej jego stan techniczny wymagał wiele do...

  liczba komentarzy 1

REKLAMA