Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • III Potworny Zlot Motocyklowy - video

  2011-06-13 Ząbkowice Śląskie

  III Potworny Zlot Motocyklowy - video

  III Potworny Zlot za nami. Przez dwa dni motocykliści z całej Polski uczestniczyli w przygotowanych dla nich koncertach, paradach, konkurencjach oraz pokazach. Trzeci dzień zlotu należał do dzieci.

  skomentuj

 • III Potworny Zlot Motocyklowy - święto ryczących maszyn

  2011-06-13 Ząbkowice Śląskie

  III Potworny Zlot Motocyklowy - święto ryczących maszyn

  Zlot motocyklistów organizowany w Ząbkowicach Śląskich przeszedł do historii. Organizatorzy (Stowarzyszenie MotoFrankenstein) mogą śmiało mówić o sukcesie tegorocznej, trzeciej już edycji. Nie zawiedli ani motocykliści, ani mieszkańcy miasta i gminy, którzy setkami...

  liczba komentarzy 9

 • Kamienieckie Święto Dziecka

  2011-06-13 Kamieniec Ząbkowicki

  Kamienieckie Święto Dziecka

  Na początku czerwca zgodnie z tradycją Koło PZW Kamieniec Ząbkowicki zorganizowało dla najmłodszych dzieci z gminy wędkarski piknik rekreacyjny.

  skomentuj

 • Zaproszenie do konkursu - ˝Piękna Wieś Dolnośląska 2011 r.˝

  2011-06-13 Dolny Śląsk

  Zaproszenie do konkursu - ˝Piękna Wieś Dolnośląska 2011 r.˝

  Przykłady niezwykłej aktywności i nakładu pracy mieszkańców przy realizacji wielu, czasem bardzo innowacyjnych i wzorcowych projektów, które w sposób istotny zmieniły zarówno krajobraz wsi, ale przede wszystkim samych mieszkańców.

  liczba komentarzy 1

 • Bawili się w Kobylej Głowie

  2011-06-13 Kobyla Głowa

  Bawili się w Kobylej Głowie

  W małej miejscowości Kobyla Głowa, położonej w gminie Ciepłowody odbył się w sobotę Gminny Festyn Rodzinny, którego celem była integracja mieszkańców oraz zebranie środków finansowych na leczenie chorej mieszkanki wsi.

  liczba komentarzy 2

 • Festyn Ludowy w Henrykowie

  2011-06-13 Henryków

  Festyn Ludowy w Henrykowie

  W niedzielę 12 czerwca odbył się w Henrykowie Festyn Ludowy zorganizowany przez Zarząd Powiatowy PLS, LKS Henrykowiankę oraz OSP Henryków.

  skomentuj

 • III Potworny Zlot ruszył - fotorelacja z piątku

  2011-06-11 Ząbkowice Śląskie

  III Potworny Zlot ruszył - fotorelacja z piątku

  Co prawda III Potworny Zlot Motocyklowy rozpoczął się już wczoraj, ale dopiero dziś czeka na jego uczestników najwięcej atrakcji. Piątek minął zlotowiczom w bardzo luźnej atmosferze.

  skomentuj

 • W Wadochowicach o kanalizacji

  2011-06-10 Ziębice

  W Wadochowicach o kanalizacji

  Kolejne spotkanie informacyjne dotyczące realizacji unijnego Projektu pn. „Rozbudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Henryków oraz budowa kanalizacji sanitarnej w gminie Ziębice” odbyło się w dniu 09.06.2011 r. na świetlicy w Wadochowicach.

  skomentuj

 • Honorowi i Zasłużeni dla Gminy Ząbkowice Śląskie

  2011-06-10 Gmina Ząbkowice

  Honorowi i Zasłużeni dla Gminy Ząbkowice Śląskie

  Podczas dzisiejszej Sesji Rady Miejskiej uroczyście wyróżniono osoby, które silnie były i są związane są z naszą Gminą i z ludźmi tu mieszkającymi, nadając tytuły: "Honorowy Obywatel Ząbkowic Śląskich" oraz "Zasłużony dla Ząbkowic Śląskich".

  liczba komentarzy 1

 • 4 Dukaty Ząbkowickie od 16 czerwca w sprzedaży

  2011-06-10 Ząbkowice Śląskie

  4 Dukaty Ząbkowickie od 16 czerwca w sprzedaży

  W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich odbyła się konferencja prasowa z udziałem Burmistrza Ząbkowic Śląskich Marcina Orzeszka oraz przedstawiciela firmy MONET AR Pana Arka Moczulewskiego inaugurująca emisję niezwykłej monety jaką są "4...

  liczba komentarzy 3

 • Spotkanie pod Zegarem - fotorelacja

  2011-06-10 Ząbkowice Śląskie

  Spotkanie pod Zegarem - fotorelacja

  Tym razem podczas Czwartkowego Spotkania pod Zegarem w Izbie Pamiątek Regionalnych w Ząbkowicach Śląskich poruszano przede wszystkim tematy dziedzięce. W końcu niedawno maluchy obchodziły swoje święto.

  skomentuj

 • Dzień Dziecka w Tarnowie

  2011-06-10 Tarnów

  Dzień Dziecka w Tarnowie

  Dnia 4 czerwca w Tarnowie odbył się festyn z okazji "Dnia dziecka" zorganizowany przez Sołtysa wsi Pana Piotra Rogowskiego wraz z Radą Sołecką, KGW, LZS, ZOK i OSP.

  liczba komentarzy 1

 • Ziębicki UTW na finiszu

  2011-06-10 Ziębice

  Ziębicki UTW na finiszu

  To był już przedostatni wykład w tym roku akademickim w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Ziębicach. W auli ZSP Ziębice wykład wygłosił tym razem pan Paweł Napora, m.in. koordynator projektu „Dolny Śląsk bez barier”.

  skomentuj

 • Koncert organowy w Stolcu

  2011-06-10 Stolec

  Koncert organowy w Stolcu

  W najbliższą niedzielę 12 czerwca o godzinie 18:00 w Kościele parafialnym pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny i św. Zuzanny odbędzie się niepowtarzalny koncert muzyki organowej w wykonaniu Arkadiusza Popawskiego.

  liczba komentarzy 4

 • Młodociani podpalacze w Ząbkowicach Śląskich

  2011-06-09 Ząbkowice Śląskie

  Młodociani podpalacze w Ząbkowicach Śląskich

  Dziś, około godziny 20.10, jednostka Straży Pożarnej otrzymała wezwanie do pożaru w ząbkowickim Rynku przy ZOK. Szybko okazało się, że to jedno z pierwszych wezwań straży dzisiejszego wieczoru.

  skomentuj

REKLAMA


REKLAMA