Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Na sygnale

 • Skradli elementy ogrodzenia i wieźli na złomowisko

  2011-09-22 Ząbkowice Śląskie

  Skradli elementy ogrodzenia i wieźli na złomowisko

  Policjanci z ogniwa patrolowo interwencyjnego zatrzymali dwóch mieszkańców Ząbkowic Śl., którzy wieźli na wózku dwa przęsła ogrodzeniowe. Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

  skomentuj

 • Zawodach MDP w Nowolesiu

  2011-09-22

  Zawodach MDP w Nowolesiu

  18 września w Nowolesiu odbyły się pierwsze zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W zawodach wzięły udział cztery drużyny młodzieżowe.

  skomentuj

 • Za kilkanaście złotych mogło dojść do katastrofy

  2011-09-21 Kamieniec Ząbkowicki

  Za kilkanaście złotych mogło dojść do katastrofy

  Policjanci z Komisariatu w Kamieńcu Ząbkowickim wraz z funkcjonariuszami SOK zatrzymali mężczyznę, który przez chęć zysku i bezmyślność mógł spowodować katastrofę kolejową. Mężczyzna odpowie przed sądem za spowodowania zagrożenia katastrofą oraz kradzież na...

  liczba komentarzy 2

 • Znów ta Dębowina !

  2011-09-20 Dębowina

  Znów ta Dębowina !

  Wczoraj około godziny 16:20 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Ząbkowicach Śląskich zadysponował dwa zastępy OSP Bardo oraz jeden zastęp JRG Ząbkowice Śląskie do wypadku samochodowego na trasie K-8 na Dębowinie.

  liczba komentarzy 4

 • Śmiertelny wypadek między Jordanowem Śląskim a Mleczną

  2011-09-18 Jordanów Śląski, Mleczna

  Śmiertelny wypadek między Jordanowem Śląskim a Mleczną

  Wczoraj, 17 września tuż przed północą doszło między Jordanowem Śląskim, a Mleczną do wypadku. Zderzyły się dwa auta osobowe marki Mazda i Seat. W obu autach łącznie znajdowało się pięć osób, dwie nie żyją.

  liczba komentarzy 15

 • Autobus z uczniami w Byczeniu

  2011-09-15 Byczeń

  Autobus z uczniami w Byczeniu

  Do nieprzewidzianego zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Byczeń. Na jadący autobus przewożący dzieci szkolne spadł kilkudziesięciometrowy komin starej cegielni. W wyniku prawdopodobnie ataku terrorystycznego 20 osób z autokaru zostało poszkodowanych.

  liczba komentarzy 7

 • Znowu ta Dębowina

  2011-09-08 Dębowina

  Znowu ta Dębowina

  Dzisiaj na kilka minut przed godziną jedenastą doszło do wypadku na drodze krajowej nr 8. W miejscowości Dębowina, na odcinku drogi Bardo – Boguszyn doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciężarowego.

  liczba komentarzy 3

 • Zatrzymani z kradzionymi telefonami

  2011-09-08 Ciepłowody

  Zatrzymani z kradzionymi telefonami

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwóch chłopców, którzy mieli przy sobie dwa kradzione telefony. Za kradzież obydwaj staną przed Sądem Rodzinnym.

  skomentuj

 • Pożar bydunku gospodarczego w Brzeźnicy

  2011-09-07 Brzeźnica

  Pożar bydunku gospodarczego w Brzeźnicy

  Około godziny 8 wtorkowego poranka (06.09.) Dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania odebrał zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w Brzeźnicy. Dzwonki alarmowe usłyszeli strażacy I zmiany służbowej i natychmiast z ząbkowickiej JRG wyruszył pierwszy i drugi...

  skomentuj

 • Program prewencyjny Policji „Jesteśmy Odpowiedzialni”

  2011-09-06 Ząbkowice Śląskie

  Program prewencyjny Policji „Jesteśmy Odpowiedzialni”

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich rozpoczęli działania prewencyjne mające na celu poprawę bezpieczeństwa członków ogrodów działkowych. Odbyły się i odbywają na bieżąco nocne oraz dzienne patrole policyjne, a także organizowane są...

  skomentuj

 • Bezpieczna droga do szkoły

  2011-09-06 Ząbkowice Śląskie

  Bezpieczna droga do szkoły

  Już rozpoczął się nowy rok szkolny. Dolnośląscy policjanci w związku z tym we wrześniu przeprowadzą wzmożone działania prewencyjne pod kryptonimem „Bezpieczna droga do szkoły”.

  skomentuj

 • OSP Bardo w gotowości bojowej

  2011-09-04 Bardo

  OSP Bardo w gotowości bojowej

  Z dniem 31.08.2011 roku, godzina 12:00 Ochotnicza Straż Pożarna w Bardzie została ponownie wprowadzona do podziału bojowego i może ponownie uczestniczyć w akcjach ratowniczo-gaśniczych.

  liczba komentarzy 24

 • Handlarz narkotyków zatrzymany

  2011-08-05 Ząbkowice Śląskie

  Handlarz narkotyków zatrzymany

  24-letni mieszkaniec Ząbkowic Śląskich został zatrzymany za posiadanie i udzielanie narkotyków. W jego mieszkaniu znaleziono duże ilości środków odurzających.

  skomentuj

 • Policyjne patrole na krajowej „8”

  2011-07-27 Region

  Policyjne patrole na krajowej „8”

  Dzisiaj i jutro na drodze krajowej nr 8 policjanci ruchu drogowego przeprowadzą wzmożone kontrole. Niektórzy kierowcy w dalszym ciągu rozwijają nadmierne prędkości, często nie zwracając uwagi na warunki panujące na drodze. Świadczy o tym liczba ujawnionych przez...

  liczba komentarzy 2

 • Uważaj na "wnuczka" czy fałszywego pracownika ZUS…

  2011-07-12 Polska

  Uważaj na "wnuczka" czy fałszywego pracownika ZUS…

  Pomysłowość i przebiegłość oszustów jest nieograniczona. Pod pozorem zwyczajnej okazji, nieszczęścia, podając się za krewnych, pracowników społecznych, urzędników lub funkcjonariuszy publicznych, wprowadzają w błąd swoje ofiary, zyskują ich zaufanie i...

  skomentuj

 • Akcja „Bus” na dolnośląskich drogach

  2011-07-04 Region

  Akcja „Bus” na dolnośląskich drogach

  Dolnośląscy policjanci przeprowadzają dziś na drogach województwa akcję „Bus”, która będzie trwała do godz. 22.00. Wzmożone kontrole mają na celu poprawę bezpieczeństwa przewożonych osób oraz innych uczestników ruchu drogowego.

  skomentuj

 • Krajowa ósemka pod kontrolą policji

  2011-06-29 Region

  Krajowa ósemka pod kontrolą policji

  Niektórzy kierowcy rozwijają nadmierne prędkości, często nie zwracając uwagi na warunki panujące na drodze. Dlatego mając to na uwadze Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przeprowadzi wzmożone działania na drodze krajowej nr 8 w celu...

  liczba komentarzy 8

 • Przestępcy obserwowani z lotu ptaka

  2011-06-27 Region

  Przestępcy obserwowani z lotu ptaka

  Metalowy, lekki, dwumiejscowy, z fantastyczną widocznością z przeszklonej kabiny i wszelkimi standardami bezpieczeństwa. Mowa o Aeroprakt-22LS, samolocie sfinansowanym ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, który od 21 czerwca jest do...

  skomentuj

REKLAMA