Express-Miejski.pl

Śmiertelny wypadek w Przedborowej. Nie żyje 20-letni motocyklista [AKTUALIZACJA]

Tragiczny wypadek w Przedborowej. Nie żyje 20-latek fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W okolicach remizy strażackiej w Przedborowej doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Ze wstępnych informacji wynika, że nie żyje kierujący jednośladem.

Zdarzenie miało miejsce 16 kwietnia po godz. 15. Na łuku drogi jadący motocyklem 20-letni mężczyzna i jego 17-letni pasażer zderzyli się z samochodem osobowym Opel Zafira. - W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 20-latek, który najprawdopodobniej kierował motocyklem. Podróżujący z nim 17-latek został zabrany do szpitala - informuje Tomasz Starczynowski z ząbkowickiej straży pożarnej. Życiu młodszego z mężczyzn nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jednoślad jechał od strony Owiesna.

Droga w miejscowości jest obecnie zablokowana. Na miejscu pracują policyjni technicy oraz strażacy. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

[KOMUNIKAT POLICJI]: - Ze wstępnych ustaleń wynika, że motocyklista nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku zjechał na przeciwległy pas ruchu. Zderzył się z jadącym tamtędy Oplem Zafirą. Mimo podjęcia reanimacji 20-letni mężczyzna zmarł na miejscu, a 17-letni pasażer jednośladu został zabrany do szpitala. Kierujący osobówką był trzeźwy - powiedziała Ilona Golec z Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich.

em

17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA