Express-Miejski.pl

Ziębiczanin kradł prąd. Wpadł też kierowca z zakazem [raport ząbkowickiej policji]

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Ziębiczanin kradł energię elektryczną. Policjanci zatrzymali też młodego mężczyznę z kilkoma porcjami marihuany. W Szklarach wpadł kierowca z zakazem.

6 kwietnia o godz. 9.30 policjanci wraz z Zakładem Usług Komunalnych w Ziębicach ustalili i zatrzymali 34-latka, który nielegalnie pobierał energię elektryczną. - Mężczyzna podłączył swoje urządzenia do klatki schodowej i w ten sposób nielegalnie pobierał prąd – tłumaczy Ilona Golec z ząbkowickiej policji. Trwa szacowanie strat.

Chwilę później na ul. Wrocławskiej w Ząbkowicach Śląskich policjanci zatrzymali młodego mężczyznę z gminy Bardo, który miał przy sobie kilka porcji marihuany. - Susz został zabezpieczony, a mężczyzna po dokonaniu czynności zwolniony – wyjaśnia oficer prasowa.

7 kwietnia przed godz. 21 w Szklarach patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli 37-latka z gminy Ząbkowice Śląskie, który kierował oplem kadettem. - Mężczyzna wsiadł za kółko pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów, który obowiązywał od 2016 roku do sierpnia 2019 roku – tłumaczy policjantka.

sm. / Express-Miejski.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA