Express-Miejski.pl

Tragiczny finał świąt. Śmiertelny wypadek za Laskami!

Wypadek śmiertelny na drodze krajowej nr 46 fot.: Em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

17 kwietnia tuż przed północą na drodze krajowej nr 46 między Laskami a Podzamkiem (powiat kłodzki) doszło do tragicznego wypadku. Śmierć na miejscu poniosły dwie osoby.

Na łuku drogi czołowo zderzył się samochód osobowy marki Nissan z tirem. Pojazd osobowy jechał od Złotego Stoku w kierunku Kłodzka. W samochodach łącznie podróżowały trzy osoby. - W wyniku tego zdarzenia śmieć na miejscu poniosły dwie osoby podróżujące samochodem osobowym, kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze przez kierującego samochodem osobowym - informuje Michał Pawlik z państwowej straży pożarnej w Kłodzku.

Na czas działań prowadzonych przez strażaków i czynności dochodzeniowych wykonywanych przez policję ruch był całkowicie wstrzymany, a następnie odbywał się wahadłowo do czasu usunięcia pojazdów przez pomoc drogową.

Na miejscu interweniowały jednostki straży pożarnej z Ząbkowic Śląskich, Kłodzka, Złotego Stoku, Polanicy-Zdroju, Nowej Rudy oraz Dusznik-Zdroju. Byli też policyjni technicy i pogotowie ratunkowe. 

mwinnik / Express-Miejski.pl

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA