Express-Miejski.pl

Aplikacja Eco Harmonogram dostępna za darmo dla mieszkańców gminy Ząbkowice Śląskie

grafika ilustracyjna

grafika ilustracyjna fot.: mp

Aplikacja Eco Harmonogram wspiera gospodarowanie odpadami w codziennym życiu.

Użytkownik z wyprzedzeniem otrzymuje powiadomienie o nadchodzącym terminie odbioru, zawiadomienie o zmianach w harmonogramie oraz przypomnienie o terminie płatności.

Zawarta w aplikacji wyszukiwarka wraz ze stale aktualizowaną bazą odpadów podpowiada jak prawidłowo posegregować śmieci i gdzie należy je wyrzucić.

Dla wygody mieszkańców aplikacja zawiera dane gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych wraz ze szczegółowym sposobem postępowania z odpadami niebezpiecznymi lub nienadającymi się do wyrzucenie do przydomowych koszy na śmieci.

Po zainstalowaniu aplikacji podaj nazwę miejscowości, nazwę ulicy oraz numer domu, a następnie wybierz właściwy harmonogram wywozu odpadów (możesz ustawić kilka różnych adresów). Nie zapomnij ustawić powiadomień m.in. o wywozie odpadów.

Aplikacja Eco Harmonogram jest darmowa i dostępna do pobrania w sklepach AppStore (dla systemu iOS), Google Play (dla systemu Android) oraz Windows Store (dla systemu Windows).

Z myślą o osobach niekorzystających ze smartfonów oprócz samej aplikacji udostępniana jest wtyczka na stronę internetową, która umożliwia korzystanie z wszystkich funkcji aplikacji poprzez stronę internetową.

Przypominamy jednocześnie, że harmonogramy indywidualne dla osób nie korzystających z aplikacji będą dostępne w Biurze Obsługi Interesanta na parterze w budynku Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich.

Informacje o tym jak pobrać i zainstalować aplikację znajdują się tutaj [KLIK].

UMiG Ząbkowice Śląskie

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Aplikacja Eco Harmonogram dostępna za darmo dla mieszkańców gminy Ząbkowice Śląskie

    2024-06-20 14:54:59

    gość: ~Szla

    ostatnio dodany post

    To jakiś żart???

REKLAMA