Express-Miejski.pl

Ford wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Dwie osoby w szpitalu, lądował LPR [aktualizacja]

	Ford wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Dwie osoby w szpitalu

Ford wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Dwie osoby w szpitalu fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na krajowej ósemce za Ząbkowicami Śląskimi w kierunku Wrocławia z drogi wypadł osobowy ford. Pojazdem podróżowały dwie osoby. Obie trafiły do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce 17 lipca przed godz. 6. Kierująca fordem kobieta zjechała z drogi do przydrożnego rowu, gdzie uderzyła w betonowy przepust. Siła uderzenia była tak duża, że z auta wyleciał silnik. Samochód jechał od Wrocławia w kierunku Kłodzka.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca pojazdem 46-letnia mieszkanka powiatu ząbkowickiego nie dostosowała prędkosci do warunków drogowych, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu. Podróżowała wraz z 17-letnim synem. Oboje uczestnicy zdarzenia doznali obrażeń. Kobieta śmigłowcem LPR została przetransportowana do szpitala we Wrocławiu, natomiast pasażer do placówki w Ząbkowicach Śląskich - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

Bezpośrednio po zdarzeniu droga była zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

[AKTUALIZACJA, 17 lipca, godz. 8]: Droga jest nadal zablokowana. Policja wyznaczyła objazd przez Kluczową i Przerzeczyn-Zdrój.

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Ford wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Dwie osoby w szpitalu, lądował LPR [aktualizacja]

    2023-07-17 16:27:07

    gość: ~Dominik

    ostatnio dodany post

    Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

REKLAMA