Express-Miejski.pl

Dwa samochody wypadły z drogi. Jeden uszkodził znak drogowy, drugi ogrodzenie posesji

21 marca na drodze wojewódzkiej nr 385 dwa pojazdy wpadły w poślizg

21 marca na drodze wojewódzkiej nr 385 dwa pojazdy wpadły w poślizg fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

Na drodze wojewódzkiej nr 385 dwóch kierowców nie dostosowało prędkości do warunków panujących na drodze i na mokrej nawierzchni wpadło w poślizg.

21 marca to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Jednak zarówno wczoraj jak i dzisiaj warunki drogowe nie rozpieszczają kierowców. Od kilku dni jest ciepło, powyżej 10 stopni, ale również mokro. Na drogach widoczne są kałuże. Kierowcy muszą się przestawić na jazdę w „wiosennych”, zmiennych warunkach pogodowych, szczególnie, że większość jeździ jeszcze na oponach zimowych.

Dzisiejszego ranka przekonało się o tym już dwóch kierowców, którzy swoją jazdę zakończyli uszkodzeniem pojazdu. - Pierwszy nad ranem, na drodze wojewódzkiej nr 385 pomiędzy Służejowem a Ziębicami, kierując samochodem peugeot wpadł do przydrożnego rowu, uszkadzając przy okazji znak drogowy. Natomiast kilka godzin, później kierująca samochodem volkswagen golf, również na tej samej drodze, wpadła w poślizg, wypadła z drogi i uszkodziła ogrodzenie jednej z posesji. Na szczęscie w obu przypadkach nikomu nic się nie stało - informuje Katarzyna Mazurek, rzecznik prasowa ząbkowickiej policji.

KPP Ząbkowice Śląskie

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA