Express-Miejski.pl

V Bieg Szlakiem Legend w Ciepłowodach już w najbliższą sobotę

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

3 października odbędzie się piąta edycja Biegu Szlakiem Legend Gminy Ciepłowody. Start imprezy zaplanowano na godz. 13 na terenach rekreacyjnych przy stawach.

Bieg będzie prowadzony na dystansie dziesięciu kilometrów. Opłata dla dorosłych zawodników wynosi 10 zł. Dla pierwszych stu osób na mecie przygotowano medale i pakiety upominkowe. Zwycięzcy natomiast mogą liczyć na nagrody rzeczowe. 

Zapisów na bieg można bezpośrednio dokonywać na stronie firmy Ultima Sport, która będzie odpowiedzialna za pomiar czasu. Opłata startowa jest możliwa tylko poprzez wykonanie przelewu na nr konta podany przez organizatora. Aktualnie na liście startowej widnieje ponad 50 nazwisk. 

W ubiegłorocznej edycji zawodów wzięło udział blisko 60 śmiałków. Bieg wygrał Dariusz Szczepanik z Pszenna (gmina Świdnica) z czasem 33 minut i 13 sekund. Na drugim miejscu znalazł się Grzegorz Bira z Ziębic, który metę przekroczył uzyskując czas 33 minut i 43 sekund. Sekundę później swój bieg zakończył Andrzej Cendrowski z Ciepłowód jednocześnie uzupełniając stawkę biegaczy na podium.

Regulamin V Biegu Szlakiem Legend w Ciepłowodach [KLIK]

 

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • V Bieg Szlakiem Legend w Ciepłowodach już w najbliższą sobotę

    2020-10-02 17:11:06

    gość: ~ja

    ostatnio dodany post

    korona wirus też biegnie

REKLAMA