Express-Miejski.pl

Ruszyły zapisy do kolejnej edycji Ząbkowickiej Ligi Futsalu

zdjęcie archiwalne fot.: em24.pl

Rozgrywki tradycyjnie odbywać będą się w hali Słonecznej. Inauguracyjną kolejkę zaplanowano na 23 listopada. To juz XVII edycja rozgrywek piłkarskich na parkiecie hali.

Triumfu sprzed roku będzie bronił zespół Straż Pożarnej, który w finale ubiegłorocznej edycji pokonał Precelek. Trzecie miejsce zajął Orzeł Piława Dolna. Więcej o rozstrzygnięciach w I lidze podczas XVI edycji Ząbkowickiej Ligi Futsalu można przeczytać w artykule pt. Straż Pożarna mistrzem XVI edycji ZLF. Obrońcy tytułu poza podium [foto]

Wpisowe do udziału w XVII edycji Ząbkowickiej Ligi Futsalu kosztuje: 700 zł dla drużyn z I ligi, 600 zł dla zespołów z II ligi i 500 zł dla ekip, które będą rywalizowały w III lidze. Podobnie jak w latach ubiegłych rozgrywki pierwszoligowe będą odbywały się w soboty, natomiast drugo i trzecioligowcy swoje mecze będą rozgrywać w niedziele.

Zapisów można dokonywać do 18 listopada. Przyjmują je Wojciech Siewruk (tel. 796399783, e-mail: wojteksiewruk@wp.pl) oraz Daniel Ciepierski (tel. 603129423, e-mail: dlamian@wp.pl)

ms. / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Ruszyły zapisy do kolejnej edycji Ząbkowickiej Ligi Futsalu

    2019-10-31 21:17:04

    gość: ~LIMK 4

    ostatnio dodany post

    Kto ubezpiecza organizatorów i zgłoszonych do udziału w XVII edycji.

REKLAMA