Express-Miejski.pl

Kolejna edycja Motoserca w Ziębicach [foto]

Motoserce w Ziębicach

Motoserce w Ziębicach fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

17 sierpnia na targowisku miejskim w Ziębicach, odbyła się kolejna edycja imprezy Motoserce – Krew Darem Życia. Zebrano blisko 14.5 litra drogocennego płynu.

Od godziny 11 na ziębickim targowisku na chętnych do oddania krwi czekał Krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu. Krew oddało ponad 30 osób, a wśród nich był m.in. burmistrz Mariusz Szpilarewicz oraz  ppłk. Piotr Piekarski - komendant straży granicznej z Kłodzka.

Dla zebranych gości przygotowano wiele atrakcji. Dzieci mogły wziąć udział w zajęciach plastycznych oraz skorzystać z placu zabaw „Kubuś”. Strażacy-ochotnicy z Henrykowa zaprezentowali pokaz ratownictwa medycznego, a o strefę gastronomiczną zadbali lokalni wystawcy z regionalnymi przysmakami oraz napojami.

Całość imprezy umilały występy rockowych zespołów, a dla każdej osoby oddającej krew przygotowano specjalny motoupominek. Była to już kolejna edycja Motoserca w Ziębicach, którego organizatorem co roku jest Klub Motocyklowy MotoFrankenstein FG przy współpracy z miejscowym samorządem. Imprezy na terenie powiatu ząbkowickiego od lat odbywają się także w Bardzie i Ząbkowicach Śląskich.

em24.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA