Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Biesiada strażacka w Braszowicach

  2009-07-27

  Biesiada strażacka w Braszowicach

  Druhowie z OSP Braszowice muszą mieć jakiś układ na „Górze”. Sobota rozpoczęła się niezbyt atrakcyjnie, chłodno i deszczowo. Patrząc w niebo większość wzdychała: no tak, weekend. Bez względu na pogodę OSP Braszowice nie zmieniło swoich planów...

  liczba komentarzy 5

 • Po koncercie Testimonium

  2009-07-24

  Po koncercie Testimonium

  Koncert zespołu głoszącego ewangelię poprzez śpiew i muzykę zgromadził 21 lipca w sali Ośrodka Kultury w Bardzie liczną publiczność.

  skomentuj

 • Uzbrajanie terenów podstrefy WSSE InwestPark

  2009-07-24

  Uzbrajanie terenów podstrefy WSSE InwestPark

  Jak podaje Urząd Miasta i Gminy w związku z zakupem przez Polish Energy Partners działki pod inwestycję na terenie ząbkowickiej części podstrefy WSSE InwestPark - trwa uzbrajanie wyżej wymienionych terenów.

  skomentuj

 • Narkotyki w majtkach

  2009-07-22

  Narkotyki w majtkach

  Jak podaje Komenda Powiatowa Policji, w miniony weekend policja zatrzymała dwóch mężczyzn, posiadających przy sobie narkotyki.

  skomentuj

 • Niebezpieczna rudera w Sulisławicach

  2009-07-21

  Niebezpieczna rudera w Sulisławicach

  „W Sulisławicach zawaliło się pół budynku i nikt z tym nic nie robi” – takiej treści informacja dotarła do redakcji naszego portalu. Udaliśmy się do wskazanych Sulisławic i rzeczywiście naszym oczom ukazała się ruina.

  skomentuj

 • Jak to jest z tym porządkiem w mieście?

  2009-07-21

  Jak to jest z tym porządkiem w mieście?

  Zgodnie z obietnicą daną mieszkańcowi Ząbkowic (wpis na forum z 16 lipca pod tytułem „ studzienki kanalizacyjne”) udaliśmy się z wizytą do Urzędu Miasta i Gminy w celu zasięgnięcia informacji na nurtujący forumowicza temat.

  skomentuj

 • Obchody 90-lecia Policji

  2009-07-21

  Obchody 90-lecia Policji

  Uroczystości związane z obchodami 90-lecia powstania Policji Państwowej odbyły się przy sprzyjającej aurze 20 lipca 2009 roku przy Hali Słonecznej. Była to rekompensata pogody za sobotnie deszcze.

  liczba komentarzy 1

 • Biesiada Strażacka w Braszowicach

  2009-07-20

  Biesiada Strażacka w Braszowicach

  OSP Braszowice serdecznie zaprasza na Biesiadę Strażacką, która rozpocznie się 25 lipca o godzinie 20:00. Zapowiada się, że przy akompaniamencie zespołu APLAUZ zabawa trwać będzie do rana.

  skomentuj

 • Uniwersytet Trzeciego Wieku

  2009-07-20

  Uniwersytet Trzeciego Wieku

  Już w niedługim czasie będziemy mogli śmiało powiedzieć: Ząbkowice nie gorsze i swój Uniwersytet Trzeciego Wieku mają! Co prawda dopiero mieć będą, ale jak informuje Pani Danuta Zajączkowska - zapisy już są w toku.

  skomentuj

 • Najważniejsza jest czysta tapicerka

  2009-07-20

  Najważniejsza jest czysta tapicerka

  20 lipca ząbkowiccy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku (kradzież radia samochodowego) 18 latka.

  liczba komentarzy 4

 • Dwa oblicza miasta

  2009-07-20

  Dwa oblicza miasta

  Mijając codziennie te same miejsca, nie dostrzegamy zachodzących zmian. A trzeba przyznać, że zmiany są na lepsze, tzn można znaleźć w naszym mieście naprawdę zadbane miejsca.

  liczba komentarzy 2

 • Za nami mokry weekend

  2009-07-19

  Za nami mokry weekend

  Zapowiadał się bardzo atrakcyjny imprezowo weekend. W Ciepłowodach festyn z okazji 90-lecia policji, w Tarnowie Magdalenki. Niestety pogoda nie rozpieszcza nas tego lata.

  skomentuj

REKLAMA


REKLAMA