Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Justyna Dzięgielewska skromna, utalentowana i szczęśliwa

  2010-04-21 Kamieniec Ząbkowicki

  Justyna Dzięgielewska skromna, utalentowana i szczęśliwa

  Justyna Dzięgielewska ma 18 lat, jest skromną osobą pochodzącą z Kamieńca Ząbkowickiego, obdarzoną niezwykłym talentem. Podczas rozmowy z tą niesamowitą dziewczyną można szybko zauważyć, że bije od niej niesamowity blask.

  liczba komentarzy 5

 • Nowa odsłona Potwornego Zlotu

  2010-04-21 Ząbkowice Śląskie

  Nowa odsłona Potwornego Zlotu

  Już za półtora miesiąca do Ząbkowic Śląskich przyjadą motocykliści nie tylko z całej Polski, ale także z krajów ościennych. Zapowiada się największa impreza roku. Dziś ruszyła oficjalna strona II Potwornego Zlotu.

  liczba komentarzy 20

 • Konkurs "Legendy rozmaicie opowiedziane"

  2010-04-21 Ząbkowice Śląskie

  Konkurs "Legendy rozmaicie opowiedziane"

  Burmistrz Ząbkowic Śląskich- Krzysztof Kotowicz ogłasza konkurs adresowany do uczniów szkół gminazjalnych w Ząbkowicach Śląskich, pn. "Legendy rozmaicie opowiedziane..."

  skomentuj

 • Bardzki projekt wśród setki półfinalistów

  2010-04-21 Bardo

  Bardzki projekt wśród setki półfinalistów

  Z przyjemnością informujemy, że projekt zgłoszony przez Centrum Kultury i Promocji w Bardzie do konkursu organizowanego przez Fundację Wspomagania Wsi "Kultura Bliska 2010" przeszedł przez I etap konkursu.

  skomentuj

 • Coca Cola Cup 2010: Dziewczęta z ząbkowickiej jedynki najlepsze!

  2010-04-21 Ząbkowice Śląskie

  Coca Cola Cup 2010: Dziewczęta z ząbkowickiej jedynki najlepsze!

  W poniedziałek na boisku „Orlik 2012" rywalizowali chłopcy w I etapie turnieju Coca Cola Cup, zaś dzisiaj mogliśmy oglądać dziewczyny. Turniej rozpoczął się o godzinie 10:00, a w zawodach wzięły udział trzy gimnazja - z Ziębic, Niemczy, a także ząbkowickiej...

  liczba komentarzy 4

 • Wandalizm w parku w Ziębicach

  2010-04-21 Powiat

  Wandalizm w parku w Ziębicach

  Niszczenie, Dewastacja, Bezmyślność ludzi - ciężko określić i zrozumieć fakt niszczenia przyrody. Drzewo rośnie kilkadziesiąt lat i odgrywa dużą rolę w życiu człowieka. W Parku Miejskim w Ziębicach zaobserwowano niszczenie drzew.

  skomentuj

 • Ząbkowiczanie na Wawelu

  2010-04-21 Ząbkowice / Kraków

  Ząbkowiczanie na Wawelu

  Autobus z grupą Ząbkowiczan odjechał rankiem 18 kwietnia br. z Placu Jana Pawła II w Ząbkowicach Śl. do Krakowa. W wyjeździe na uroczystości pogrzebowe Pary Prezydenckiej uczestniczyło 41 osób.

  liczba komentarzy 13

 • Strażak zawsze rękę poda

  2010-04-21 Ząbkowice Śląskie

  Strażak zawsze rękę poda

  20 kwietnia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ząbkowicach Śląskich przyznano nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży "Wiatr, wypadek, ogień, woda-strażak zawsze rękę poda".

  skomentuj

 • Ząbkowicki zamek w przewodniku

  2010-04-21 Ząbkowice Śląskie

  Ząbkowicki zamek w przewodniku

  Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego przygotował krótki przewodnik po najbardziej znanych dolnośląskich zamkach, pałacach i twierdzach. Na stronie 50 przewodnika możemy przeczytać artykuł na temat Ząbkowickiego Zamku.

  liczba komentarzy 8

REKLAMA