Express-Miejski.pl

50-lecie „Stolczanek” ze Stolca

50-lecie „Stolczanek” ze Stolca fot.: Express - Miejski.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

26 października zespół Stolczanki ze Stolca obchodził 50-lecie swojego istnienia. 

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele parafialnym w Stolcu, po której wszyscy uczestnicy spotkali się na części oficjalnej w świetlicy wiejskiej. Specjalne podziękowania dla wszystkich członków zespołu wyraził burmistrz Marcin Orzeszek oraz przewodniczący rady miejskiej Andrzej Dominik, przekazując również pamiątkowe lustro na ręce Haliny Antoszczyszyn - przewodniczącej KGW w Stolcu i kierowniczki zespołu Stolczanki. W wydarzeniu wziął również udział Roman Fester - starosta powiatu ząbkowickiego oraz Paweł Gancarz - wójt Stoszowic i prezes dolnośląskiego PSL.
 
Po oficjalnych wystąpieniach i podziękowaniach dla wszystkich zebranych wystąpiły zespoły Stolczanki oraz Lasowiaczek. Warto podkreślić, że w obchodach 50-lecia wzięły udział także inne, zaprzyjaźnione Koła Gospodyń Wiejskich z okolicy, z którymi Stolczanki utrzymują bardzo dobre relacje.

ms. / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • 50-lecie „Stolczanek” ze Stolca

    2019-11-04 09:14:31

    gość: ~ElaP

    ostatnio dodany post

    Bardzo fajna strona. Z niecierpliwoscia czekam na nastepny post. lampy solarne uliczne opinie http://solumen.pl lampy solarne uliczne z testem 4m

REKLAMA