Express-Miejski.pl

Radiowóz Mikołaja dla Dominiki

plakat informacyjny

plakat informacyjny fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

28 stycznia ząbkowiccy policjanci serdecznie zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w imprezie pn. Radiowóz Mikołaja dla Dominiki. Od godziny 15 do 19 w hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich czeka na wszystkich moc atrakcji.

Impreza ma charakter charytatywny - obok atrakcji w postaci pokazów dzieci i młodzieży powiatu ząbkowickiego, konkursów dla dorosłych i dzieci centralnym punktem będzie aukcja przedmiotów. Cały dochód z aukcji przekazany będzie na zakup sprzętu umożliwiającego czytanie i naukę 11 letniej Dominiki. Dominika jest mieszkanką Ząbkowic Śląskich, urodziła się z wieloma wadami, między innymi bardzo słabo widzi. Aby ułatwić jej naukę potrzebna jest elektroniczna lupa o nazwie Fusion i na jej zakup zbieramy pieniądze.

Przedmioty na aukcję otrzymaliśmy od mieszkańców powiatu, to między innymi: maskotki dolnośląskiej Policji, obraz przekazany przez Stowarzyszenie Integracja namalowany przez osobę niepełnosprawną, rzeźby i grafiki przekazane przez Burmistrza Ząbkowic Śląskich, szabla wydobyta w Kopalni Złota w Złotym Stoku oraz wejściówki do Kopalni Złota, limitowane wydanie książkowe wspomnień Andrzeja Wajdy i Daniela Olbrychskiego ofiarowane przez Bank Spółdzielczy, płyta Golec uOrkiestra z autografami Golców, weekend dla dwóch osób w domu wczasowym Brido w Bardzie, książka Stefana Łozińskiego z autografem autora, książka z autografem scenarzysty Piotra Wereśniaka, karnety na jazdę konną w Folwarku Leszczynówka, rękawice bokserskie z podpisem Jerzego Kuleja, wspaniały kosz owoców, rzeźby i obrazy lokalnych artystów, piękną i unikatową ceramikę, piłka nożna z autografami piłkarzy WKS Śląsk, pyszne i piękne ciasta.

Dużą atrakcją będzie mianowanie Dominiki na honorową policjantkę Ząbkowic Śląskich. Na tę okazję dziewczynka otrzymała mundur i czapkę. Od 28 stycznia będzie sierżantem. Na imprezę zapraszamy całe rodziny a dzieci powinny być przebrane - przeprowadzony zostanie konkurs na najlepsze przebranie karnawałowe. Kończymy imprezę wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.
... jeszcze kilka niespodzianek...

KPP Ząbkowice Śląskie

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA