Express-Miejski.pl

Posiedzenie Gminnego Zespołu ds. Zarządzania Kryzysowego

Posiedzenie Gminnego Zespołu ds. Zarządzania Kryzysowego fot.: UMiG Ząbkowice Śląskie

W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego odbyło się posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, któremu przewodniczył Burmistrz Krzysztof Kotowicz.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele następujących instytucji: Zakładu Gospodarki Komunalnej, Nieruchomości Ząbkowickie "Powiernik", Straży Miejskiej, Ośrodka Pomocy Społecznej,  PWiK "Delfin" oraz pracownicy wydziałów Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach  Śląskich.
 
Narada była podsumowaniem prac i czynności, które zostały do tej pory wykonane w ramach działań zimowych na terenie naszej Gminy. Przewodniczący Zespołu Burmistrz Krzysztof Kotowicz poinformował zebranych o nakazie wykonania czynności kontrolnych, które mają zostać przeprowadzone w ciągu najbliższych dni a są związane z przeglądami obiektów, budynków gminnych, koryt  cieków i rzek aby uniknąć nieprzewidywalnych zdarzeń takich jak pożar czy podtopienia, powódź. Podkreślił także obowiązek utrzymywania w stanie przejezdności dróg gminnych prowadzących do szpitala, pogotowia, policji, starostwa i Urzędu Miejskiego. Członkowie Zespołu zostali zobligowani do składania raportów kontrolnych z przeprowadzanych prac oraz raportu kosztowego  z podjętych działań w okresie od 9 do 31 stycznia.
 
Podczas spotkania  z okazji jubileuszu 30 -lecia pracy na rzecz Gminy Ząbkowice Śl. komendanta Straży Miejskiej pana Ryszarda Sobali, Burmistrz Krzysztof Kotowicz złożył podziękowania Panu komendantowi życząc długich lat w zdrowiu i wszelkiej pomyślności.

UMiG Ząbkowice

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Posiedzenie Gminnego Zespołu ds. Zarządzania Kryzysowego

  2010-02-04 13:26:44

  UMiG Ząbkowice

  W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego odbyło się posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, któremu przewodniczył Burmistrz Krzysztof Kotowicz.

 • 2010-02-04 13:37:28

  gość: ~Leszek

  O co chodzi z tym Jubileuszem???? to przy okazji zarządzania kryzysowego jubileusz "załatwili"??

 • 2010-02-04 17:53:18

  gość: ~moniq

  ot, przerywnik :) hehe

 • 2010-02-04 19:39:16

  gość: ~??

  ostatnio dodany post

  Jak się orientuję, pan Sobala ma około 45 lat. Jak zdążył przepracować 30 lat na rzecz gminy? Praca w szkolnych kołach też się liczy?

REKLAMA