Express-Miejski.pl

Nowa jakość zwiedzania w Twierdzy Srebrna Góra

Nowa trasa multimedialna w Twierdzy Srebrna Góra prowadząca przez Kawalier i Lazaret jest wyposażona w pomieszczenia wiedzy, projekcję filmową, makietę z wirtualną rzeczywistością, dioramy, klocki do składania, kanał odwadniający z możliwością przejścia przez niego i wiele innych urządzeń dla każdego

Nowa trasa multimedialna w Twierdzy Srebrna Góra prowadząca przez Kawalier i Lazaret jest wyposażona w pomieszczenia wiedzy, projekcję filmową, makietę z wirtualną rzeczywistością, dioramy, klocki do składania, kanał odwadniający z możliwością przejścia przez niego i wiele innych urządzeń dla każdego fot.: Twierdza Srebrna Góra

Twierdza Srebrna Góra ma do zaproponowania zupełnie nowe trasy do zwiedzania. Już otwarte, nieznane dotąd i nieudostępnione turystycznie części obiektu.

Powierzchnia, którą możecie zwiedzać zwiększyła się naprawdę znacząco i wreszcie możemy Wam naprawdę pokazać, a nie tylko opowiedzieć , jaka ta Twierdza wielka!

Po trzech latach prac budowlanych i związanych z dostawą wyposażenia z dumą prezentujemy:

  • 4 mosty forteczne, w tym jeden zwodzony z pokazem podnoszenia;
  • budynek rzemieślniczy, gdzie przy asyście przewodnika w historycznym stroju będzie można uczestniczyć w warsztatach i pracy w drewnie, glinie;
  • park działających replik maszyn budowlanych, które budowały Twierdzę;
  • czeka rurociąg forteczny i budynki „szachulcowe” do składania.
  • już nie będziecie musieli zachodzić w głowę, jak zbudowano Twierdzę Srebrna Góra, ale doświadczycie tego na własnej skórze!

Nowa trasa multimedialna w Twierdzy Srebrna Góra prowadząca przez Kawalier i Lazaret jest wyposażona w pomieszczenia wiedzy, projekcję filmową, makietę z wirtualną rzeczywistością, dioramy, klocki do składania, kanał odwadniający z możliwością przejścia przez niego i wiele innych urządzeń dla każdego.

Jak zwykle u nas: edukacja historyczna łączy się z zabawą dedykowaną wszystkim - od najmłodszych do najstarszych. Spędzicie na naszym obiekcie dużo więcej czasu poruszając się po pięknym, ciekawym terenie z zachowaniem historycznego klimatu.

Wszystkie informacje na temat dostępnych tras i cen biletów znajdziecie tutaj.

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych wrażeń.

Lipiec to też intesywny czas, w którym Twierdzę Srebrna Góra można zwiedzić nocą. Do wyboru kilka terminów: 6 lipca, 12 lipca, 20 lipca oraz 27 lipca. Godzina: 21:00

Cena: 65 PLN/osoba

Rezerwacja miejsc obowiązkowa!

Zadzwoń: 74 818 00 99 lub kup bilet online.

Przyjdźcie, jeśli macie odwagę! Gwarantujemy, że Komendant już nie może się doczekać, by Was zaskoczyć! Do zobaczenia pod gwiazdami!

Twierdza Srebrna Góra sp. z o.o

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA