Express-Miejski.pl

Wypadek na terenie zakładu produkcyjnego w Kamieńcu Ząbkowickim. Mężczyzna przygnieciony paletą

Wypadek na terenie zakładu produkcyjnego w Kamieńcu Ząbkowickim

Wypadek na terenie zakładu produkcyjnego w Kamieńcu Ząbkowickim fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na terenie zakładu produkcyjnego w Kamieńcu Ząbkowickim doszło do wypadku. 40-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego został przygnieciony paletą z towarem.

Służby ratunkowe są w drodze na miejsce zdarzenia. Do poszkodowanego został zadysponowany śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

[Aktualizacja, godz. 13.15]:  - W dniu dzisiejszym, po godz. 12. do stanowiska kierowania komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śląskich wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie jednej z firm w Kamieńcu Ząbkowickim doszło do przygniecienia mężczyzny przez paletę. Do zdarzenia zadysponowano najbliższą jednostkę OSP - Kamieniec Ząbkowicki oraz trzy zastępy z jednostki ratowniczo gaśniczej w Ząbkowicach Śląskich. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano mężczyznę, na którego przewrócił się towar składowany na palecie. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wspomaganiu działań ratowników medycznych - informuje Mirosław Gomółka z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śląskich.

40-letni poszkodowany, mieszkaniec powiatu ząbkowickiego, po wprowadzeniu w stan śpiączki farmakologicznej, z liczymi obrażeniami został przetransportowany przez zespół lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala. 

em24.pl

14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA