Express-Miejski.pl

Ekstremalne zawody wędkarskie – Jesienny Feeder 2023

Charytatywne Zawody Wędkarskie dla Oskara

Charytatywne Zawody Wędkarskie dla Oskara fot.: PZW Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Zbiornik „no kill” Owiesno był miejscem zmagań Charytatywnych Zawodów Wędkarskich, które 19 listopada skupiły ponad 30 śmiałków z różnych rejonów Dolnego Śląska.

Mimo ekstremalnej pogody frekwencja dopisała, a zawodnicy stanęli na wysokości zadania.
 
Głównym celem charytatywnych zawodów Jesienny Feeder, organizowanych przez Koło PZW Ząbkowice Śląskie, była zbiórka funduszy dla Oskara z Sieroszowa. Z tego powodu cała suma zebrana w ramach wpisowego trafiła do młodego chłopaka walczącego z chorobą. Dodatkowe środki zostaną zebrane na Balu Wędkarza, a na oficjalnym fanpage koła odbędą się aukcje sprzętu wędkarskiego „kto da więcej”.
 
Przedmioty na aukcje internetowe, a także na te które odbędą się na wspomnianym wydarzeniu ufundowali ludzie dobrej woli. Wędkarze biorący udział w zawodach również pokazali wielkie serca. W niedzielę każdy wpłacił minimum 50 zł do puszki, a feederowcy, którzy zdobyły czołowe miejsca na zawodach wygrany sprzęt również przekazali na aukcje.
 
Wracając do niedzielnych zawodów na najwyższym stopniu podium stanął Kamil Bogacki z Koła PZW Międzylesie. Drugie miejsce zajął Sebastian Kaczkowski - KWK Wałbrzych, a trzecie Mateusz Piątek – PZW Ząbkowice Śląskie. Zawody odbywały się przy bardzo silnym wietrze, opadach deszczu oraz deszczu ze śniegiem. Warto zaznaczyć, że w zawodach udział wzięli młodzi koledzy Oskara, którzy tym samym wsparli swojego rówieśnika.
 
Każdy, kto chciałby wesprzeć walkę Oskara może jeszcze to uczynić. Można dowolną kwotę wpłacić na konto Fundacji Siepomaga nr 25 2490 1028 3587 1000 0024 3188 tytułem darowizna. Można również przesłać sms na nr 75365 o treści 0243188 (koszt 6,15 zł brutto).

em24.pl / PZW Ząbkowice Śląskie

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA