Express-Miejski.pl

Zjechał z drogi i zatrzymał się na łące. Został zabrany do szpitala śmigłowcem LPR [foto]

Zjechał z drogi i zatrzymał się na łące. Został zabrany do szpitala śmigłowcem LPR

Zjechał z drogi i zatrzymał się na łące. Został zabrany do szpitala śmigłowcem LPR fot.: mat. pras.

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na terenie jednego z zakładów w Złotym Stoku doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego. Kierujący pojazdem został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR.

Zdarzenie miało miejsce 20 września po godz. 18 jeszcze na terenie zakładu. Mężczyzna kierujący pojazdem marki Volkswagen z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi wewnątrzzakładowej na przydrożną łąkę, uszkadzając pojazd. Był przytomny, nie posiadał widocznych obrażeń, ale nie potrafił wyjaśnić w jaki sposób doszło do zdarzenia.

Poszkodowanego karetką przetransportowano ze Złotego Stoku na stadion przy ul. Złotostockiej w Kamieńcu Ząbkowickim. To tam lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował mężczyznę do szpitala celem przeprowadzenia szczegółowych badań.

[AKTUALIZACJA, 21.09, godz. 9.25]: - Około godz. 18.30 otrzymaliśmy informację o zdarzeniu, że  w Złotym Stoku mężczyzna jadący samochodem z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i wjechał w zarośla. Niewykluczone, że powodem były problemy zdrowotne. Został on przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

em24.pl

6

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Zjechał z drogi i zatrzymał się na łące. Został zabrany do szpitala śmigłowcem LPR

  2023-09-21 06:32:13

  gość: ~Ddr

  Niestety wychodzą szczepionki.

 • 2023-09-21 16:01:14

  gość: ~bez samogłosek

  ostatnio dodany post

  @~Ddr
  d.b.l

 • 2023-09-21 08:16:06

  gość: ~Pytanie

  Mam pytanie. Cieszę się że LPR może liczyć na lądowanie w kamieńcu na stadionie czy też indziej. Pytanie jest takie-dlaczego LPR nie miał możliwości wylądować w Złotym Stoku na stadionie, przecież byłoby bliżej do poszkodowanego?

 • 2023-09-21 08:59:31

  gość: ~Jan

  @~Pytanie
  Wpisz sobie w Googlach lądowiska Gminne i wtedy się dowiesz że stadion Unii nie jest lądowiskiem Gminnym na którym mogą lądować w nocy śmigłowce LPR

 • 2023-09-21 10:19:13

  gość: ~Natychmiast

  @~Jan
  Skoro tak i w związku z likwidacją SOR w Ząbkowicach trzeba natychmiast przystosować stadion do lądowań w nocy. Roman,podobno starosta, pewnie dalej gdzieś chodzi na żebry. Rozpierdzielił służbę zdrowia w powiecie jako radny powiatowy i jako starosta.

 • 2023-09-21 09:32:36

  gość: ~Ja

  A czy nie byłoby szybciej i bezpiecznej gdyby tam lądował?

REKLAMA