Express-Miejski.pl

Wystawa Natalii Żołopy - sukces uczennicy i jej nauczyciela

Wystawa Natalii Żołopy fot.: M. Chmielowiec, www.mimart.eu

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W piątek 29 stycznia, w czytelni Biblioteki MiG im. Księgi Henrykowskiej umieszczonej w Ząbkowickim Ratuszu odbyła się wystawa Natalii Żałopa pt. „W poszukiwaniu własnej drogi ”.

Autorka na wstępie podziękowała za pomoc przy organizacji wystawy, zaznaczyła także, jak duży wpływ i inspirację do fotografii przekazał jej fotografik Mariusz Chmielowiec.

Władzę reprezentował Burmistrz Krzysztof Kotowicz, który przyznał, że prace są na wysokim poziomie. Próbował się także dowiedzieć od autorki w jaki sposób powstały prezentowane fotogramy.

Podczas otwarcia był także obecny Mistrz Judo - Unkas Gałek, trener Natalii, który pogratulował jej pracy, a Mariuszowi tak zdolnej uczennicy.

W okresie wakacji Natalia brała udział w wakacyjnych zajęciach fotograficznych prowadzonych przez ząbkowickiego fotografa - Marusza Chmielowca, a organizowanych przez Bibliotekę Publiczną MiG Ząbkowic Śl, im Księgi Henrykowskiej.

Nie ulega wątpliwości, że zasiane ziarno, jeżeli trafi na żyzny grunt i otoczy się je odrobiną sprzyjających warunków, to potrafi zakwitnąć i zaowocować.

Natalia to kolejna uczennica, która brała udział w szkoleniach prowadzonych przez Mariusza, a które pozwoliły jej realizować swoje pasje. Poprzedni uczniowie, którzy byli prowadzeni przez fotografa są już  na wyższych uczelniach (Akademia Sztuk Pięknych) o kierunkach fotografii i malarstwa, a jeden z nich - Marcin jest redaktorem telewizyjnym.

Gratulujemy Natalii zacięcia i pasji oraz bardzo udanej wystawy.

www.mimart.eu / ankli

6

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Wystawa Natalii Żołopy - sukces uczennicy i jej nauczyciela

  2010-01-30 10:47:37

  www.mimart.eu / ankli

  W piątek 29 stycznia, w czytelni Biblioteki MiG im. Księgi Henrykowskiej umieszczonej w Ząbkowickim Ratuszu odbyła się wystawa Natalii Żałopa pt. „W poszukiwaniu własnej drogi ”.

 • 2010-01-31 10:34:30

  gość: ~maniek

  gazety oczywiście żadnej nie było.
  Później będą pisać że w Ząbkowicach nic się nie dzieje
  Gratulacjie i to duże gratulacje dla Natalii

 • 2010-01-31 20:03:12

  gość: ~,;mfjhfsh

  ostatnio dodany post

  zobaczysz napiszą zwłaszcza że ostatnie kilka numerów żywcem inspirowane wpisami z pewnego bloga i em

 • 2010-01-31 12:04:56

  gość: ~samuraj

  Takich wystaw jeszcze kilka lat wstecz było bez liku organizowanych chociażby przez ZOK. I też nie wykazano większego zainteresowania, pomimo, że i artyści byli większego kalibru i formatu. Nie wiem dlaczego ta właśnie miałby być szczególna?

 • 2010-01-31 12:48:09

  gość: ~maniek

  tu nie chodzi o szczególność mniejszą czy większą.
  Chodzi o to że dobra gazeta widzi wszystko, a brukowce widzą tylko afery i same się sprowadzają do swojej pozycji.
  Jak już dzieje się coś wartościowego - jak sam wspomniałeś, większe czy mniejsze - to sprowadzają to do dnia codziennego.

 • 2010-01-31 18:58:46

  gość: ~gość- Zet

  Maniek masz rację. "Gazety" szukają tylko sensacji, afer. A nie pomyślą, że ludzie są już znudzeni tym. Może czas zacząć zauważać to co pozytywne. Dlaczego zawsze mamy szklankę do połowy pustą a nie do połowy pełną. Dbajmy o tych młodych, którzy jeszcze chcą coś zrobić w naszym mieście. Dajmy szansę tym, którzy chcą nieco ożywić to starzejące się miasto.

 • 2010-01-31 14:21:43

  ona28

  Z Twojej wypowiedzi emanuje rozgoryczenie osoby, która nie została zauważona i doceniona. Czyżby nieudana promocja swojego dzieła i samego siebie? A teraz zazdrość bo komuś coś się udało a Tobie nie.
  A wystawa temu była szczególna bo jedyna w swoim rodzaju. Poza tym jedyna od kilku lat - jak sam zauważyłeś.

REKLAMA