Express-Miejski.pl

Ziębiczanin zadebiutuje na zawodowym ringu

Ziiębiczanin zadebiutuje na zawodowym ringu

Ziiębiczanin zadebiutuje na zawodowym ringu fot.: UM Ziębice

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Damian Gurtatowski, bokser z Ziębickiego Klubu Bokserskiego Jaskinia Lwa, już 8 lipca stanie do debiutanckiej walki zawodowej.

Lata determinacji, wytrwałości oraz ciężkiej pracy zaowocowały propozycją dla ziębiczanina od promotora MB Promotions do udziału w zawodowej walce na gali SUMMER CLASH. Wydarzenie będzie miało miejsce we Wrocławiu.

- Nasz lokalny zawodnik, Damian Gurtatowski, podopieczny JASKINIA LWA, Ziębickiego Klubu Bokserskiego oczywiście przyjął tę walkę! Nieustannie ciężko trenuje i jest zmotywowany, żeby wykorzystać tę szansę! Gala odbędzie się we Wrocławiu, zjednoczmy się i dopingujmy naszego zawodnika! Potrzebujemy Waszej pomocy! Kto mógłby zapewnić lepsze wsparcie i doping niż kibice z Ziębic?! Wasze wsparcie będzie nieocenione dla Damiana i z pewnością przyczyni się do jego sukcesu. Serdecznie zapraszamy na galę boksu, która odbędzie się 8 lipca we Wrocławiu. Niech to będzie wspólny triumf dla Ziębic! To będzie niezapomniane wydarzenie, pełne emocji i walki o zwycięstwo - zachęca do udziału w wydarzeniu gmina Ziębce.

Bilety na galę można zakupić u Łukasza Gurtatowskego pod nr tel.+48 727625306.

Rywalem 32-latka będzie Piotr Motyka. 24-latek w swoim debiucie na zawodowym ringu w imponującym stylu znokautował Tomasa Gaspara w drugiej rundzie walki na gali MB Boxing Night 15 w Zgorzelcu. Miało to miejsce w połowie kwietnia.

em24.pl

6

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA