Express-Miejski.pl

80. sesja Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich

80. Sesja Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich

80. Sesja Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich fot.: Gmina Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

16 marca w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego odbyła się 80. sesja Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich aktualnej kadencji.

Pełen porządek obrad:

 1. Otwarcie sesji.
 2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
 3. Przedstawienie porządku obrad.
 4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej w formie dotacji celowej dla Powiatu Ząbkowickiego.
 5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie miasta i gminy na 2023 rok.
 6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie.
 7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia gminno-powiatowego w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Południowego Obszaru Funkcjonalnego.
 8. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia wniosku o wsparcie ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa na sfinansowanie objęcia udziałów w istniejącej Społecznej Inicjatywie Mieszkaniowej SIM Sudety sp. z o.o. z siedzibą w Kłodzku.
 9. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia wniosku o wsparcie ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa na sfinansowanie objęcia udziałów w istniejącym Towarzystwie Budownictwa Społecznego sp. z o.o. w Ząbkowicach Śląskich.
 10. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wystąpienia z wnioskiem do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji za pośrednictwem Wojewody Dolnośląskiego w przedmiocie zmiany rodzaju miejscowości.
 11. Zakończenie obrad.

Gmina Ząbkowice Śląskie

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA