Express-Miejski.pl

Nie mógł zobaczyć się z dzieckiem, więc łomem powybijał szyby w samochodzie swojej byłej partnerki

36-latek łomem powybijał szyby w samochodzie byłej partnerki

36-latek łomem powybijał szyby w samochodzie byłej partnerki fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

36-latek był pod wpływem alkoholu. Partnerka, widząc jego stan, zabroniła mu widzenia z dzieckiem, zatem ten, postanowił uszkodzić jej pojazd.

12 marca policjanci dostali zgłoszenie, że w jednej z miejscowości w powiecie ząbkowickim mężczyzna wybił łomem niemal wszystkie szyby w samochodzie osobowym stojącym na prywatnej posesji. Jakby tego było mało, zabrał się również za szyby w oknach na parterze budynku, po czym uciekł.

- Funkcjonariusze po zgłoszeniu przystąpili do działania i zatrzymali 36-latka. Okazało się, że jest on pod wyraźnym wpływem alkoholu, a uszkodzone mienie należy do jego byłej partnerki - relacjonuje Katarzyna Mazurek z ząbkowickiej policji. - Była partnerka zabroniła mężczyźnie widzenia się z dzieckiem, ponieważ 36-latek był pod wyraźnym wpływem alkoholu. Straty jakie wyrządził mężczyzna rozładowując swój gniew wyniosły ponad 5 tysięcy złotych. Kiedy został zatrzymany przez ząbkowickich policjantów nadal był w mocno pobudzony i agresywny. Do tego stopnia, że wulgarnie wyzywał interweniujących mundurowych, grożąc im pozbawieniem życia, a jednego z nich kopnął w nogę. Po zatrzymaniu i przeszukaniu policjanci dodatkowo przy 36-latku znaleźli amfetaminę - dodaje funkcjonariuszka.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Teraz za swoje czyny i agresję odpowie przed sądem.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA