Express-Miejski.pl

Pożar budynku gospodarczego w Służejowie [foto] [aktualizacja]

	Pożar budynku gospodarczego w Służejowie

Pożar budynku gospodarczego w Służejowie fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W Służejowie (gm. Ziębice) doszło do pożaru budynku gospodarczego. Z ogniem walczy kilka zastępów straży pożarnej.

Pożar został zauważony 11 grudnia po godz. 8. Zgłaszający informował, że ogień widoczny jest już na dachu budynku, a w niedalekim sąsiedztwie znajduje się budynek mieszkalny. Po dotarciu na miejsce pierwszych zastępów potwierdzono rozwinięty pożar budynku gospodarczego.

Aktualnie trwa akcja gaśnicza. Ze wstępnych informacji wynika, że wewnątrz obiektu nie znajdowała się żadna osoba. Z ogniem walczą strażacy-zawodowcy z Ząbkowic Śląskich oraz Ziębic oraz strażacy-ochotnicy ze Stolca i Niedzwiedzia. 

[AKTUALIZACJA, godz. 9.50]: Pożar został już opanowany. Trwa dogaszanie.

[AKTUALIZACJA, godz. 15]: Do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Ząbkowicach Śląskich wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w Służejowie doszło do pożaru budynku. - Po dojeździe widzimy palący się budynek gospodarczy. Pożar szybko rozpanoszył się w jego wnętrzu. Pierwsze decyzje, wyznaczenie stref niebezpiecznych oraz obiektów do obrony złożenie układanki obejmującej działania gaśnicze, sprawienie podnośnika, zaopatrzenie wodne, rozdział zadań i do dzieła. Na miejscu trzy zastępy z JRG w Ząbkowicach Śląskich, Posterunek JRG PSP Ziębice, OSP Stolec, OSP Niedźwiedź, Pogotowie Energetyczne, Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego. Po 5 godzinach akcji działania zakończone - relacjonują ząbkowiccy strażacy.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA