Express-Miejski.pl

„Opiekowała się” dziećmi, mając blisko trzy promile alkoholu w organizmie

zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

33-letnia mieszkanka gminy Ząbkowice Śląskie, mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie, „opiekowała się” trójką swoich dzieci, z których najmłodsze miało 2 lata.

O zdarzeniu został już powiadomiony sąd rodzinny i nieletnich.

21 września przed godziną 12 policja została powiadomiona, że prawdopodobnie nietrzeźwa matka ma pod opieką dzieci. - Na miejscu interwencji policjanci przebadali kobietę, pod której pieczą pozostawało troje dzieci. Najmłodsze z nich miało jedynie 2 lata. Okazało się, że 33-latka ma prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. O zdarzeniu został już powiadomiony sąd rodzinny i nieletnich - informuje Katarzyna Mazurek z ząbkowickieju policji.

Policjantka dodaje, by w przypadkach przemocy lub zaniedbywania dzieci możliwie szybko reagować. Wystarczy skontaktować się z pracownikiem socjalnym, pedagogiem, kuratorem sądowym lub dzielnicowym. W pilnych przypadkach należy interweniować natychmiast, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

KPP Ząbkowice Śląskie

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • „Opiekowała się” dziećmi, mając blisko trzy promile alkoholu w organizmie

  2022-09-23 17:07:24

  gość: ~gosc

  500 plus idzie na uzywki

 • 2022-09-24 07:32:23

  gość: ~Gość

  Policjantka radzi reagować, tylko jak sie dzwoni to trzeba podawać dane kto zglasza wiec nie każdy reaguje. Jak już się zareaguje to policja przyjedza pośmieją się a nikt nie otwiera jada sobie.

 • 2022-09-24 15:02:59

  gość: ~roster

  ostatnio dodany post

  Zabkowice-stan umysłu

REKLAMA