Express-Miejski.pl

Już jutro oficjalne otwarcie sezonu rowerowego w Bardzie

zdjęcie ilustracyjne fot.: UMiG Bardo

15 maja przy ul. Lipowej w Bardzie odbędzie się otwarcie sezonu rowerowego. Organizatorzy przygotowali rekreayjny rajd rowerowy, a także zawody na pętli Hrabiowskiej.

Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 12. Już jednak od godz. 11 na parkingu będzie można dokonać zapisu do udziału w rajdzie rekracyjnym czy hrabiowskiej jeździe na czas. Na godz. 12.30 zaplanowano rekreacyjny przejazd rowerowy na trasie wynoszącej około 5 km. Od godz. 13 rozpoczną się natomiast zawody polegające na przejechaniu na czas trzykilometrowej pętli hrabiowskiej.

Przez cały czas trwania wydarzenia w okolicach hotelu Bardo i parkingu przy ul. Lipowej będzie trwał piknik rodzinny z okazji otwarcia sezonu. Nie zabraknie foodtrucków, pokazów rowerowych, atrakcji dla najmłodszych i dobrej atmosfery. Organizatorzy zapraszają wszystkich "pozytywnie zakręconych" do odwiedzenia Barda i przygotowanych dla nich ścieżek rowerowych.

 

em24.pl

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Już jutro oficjalne otwarcie sezonu rowerowego w Bardzie

  2021-05-14 14:24:17

  gość: ~mieszkaniec Barda

  a kiedy oficjalne otwarcie marketu tak obiecane panie burmistrzu bo ta cierpliwość się wyczerpuje seniorom nie potrzebne jest scieszka rowerowa

 • 2021-05-14 20:18:10

  gość: ~Zdzisław

  @~mieszkaniec Barda
  Wy jesteście jacyś nienormalni, Co ma burmistrz do prywatnej inwestycji w market???? Naprawdę jedyne czego Wam trzeba to biedra pod nosem??

 • 2021-05-14 21:11:28

  gość: ~orlik

  @~mieszkaniec Barda już niedługo czereśnie będziesz jadł,a w międzyczasie zagrasz w tenisa.

 • 2021-05-15 17:31:26

  gość: ~pastor King

  Wyrażenie 'open season' oznacza, że zniesiona jest ochrona gatunku zwierzęcia, na które od teraz w tym określonym czasie można polować. Oznacza też dozwoloną krytykę jakiejś grupy społecznej. Co myśli osoba anglojęzyczna widząc hasło 'open season' i zdjęcie rowerzysty?

 • 2021-05-15 17:34:34

  gość: ~pastor King

  ostatnio dodany post

  Jeśli chce się na siłę wpychać wszędzie wyrażenia angielskie powinno się je chociaż rozumieć. 'season opened' lub 'bike season opened' byłoby tu odpowiednie. Tylko po co.

REKLAMA