Express-Miejski.pl

Szukają firmy, która wykona remont dachu na obiekcie Centrum Integracji Społecznej

Dach obiektu, w którym mieści się Centrum Integracji Społecznej wymaga remontu fot.: UM Kamieniec Ząbkowicki

Centrum Integracji Społecznej w Kamieńcu Ząbkowickim szuka firmy, która podejmie się remontu dachu budynku, w którym znajduje się siedziba CIS. 

Centrum Integracji Społecznej mieści się przy ul. Ząbkowickiej 21, w budynku po byłej szkole ponadgimnazjalnej, który kilka lat temu gmina odkupiła na preferencyjnych warunkach od Powiatu Ząbkowickiego.

W ramach prac związanych z remontem dachu należy m.in. dokonać rozbiórki pokrycia z papy, rozebrać rynny z blachy nienadające się do użytku, rozebrać rury spustowe, dokonać rozbiórki obróbek blacharskich murów ogniowych, okapów, gzymsów, kołnierzy itp. z blachy nienadającej się do użytku, zamontować nowe rynny i rury spustowe, a także pokryć dach papą termozgrzewalną na istniejącym (naprawionym i przymocowanym) podłożu papowym. Wykonawca zobowiązuje się również do transportu i utylizacji papy.

Termin realizacji zamówienia przewiduje się do końca lipca 2021 roku. Kryterium jakie będzie brane pod uwagę przy wyborze oferty to cena za zrealizowanie zadania. O udzielenie zamówienia może ubieać się wykonawca, który wykaże doświadczenie zawodowe legitymując się wykonaniem w okresie ostatnich pięciu lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, minimum dwóch robót budowlanych o zakresie i charakterze porównywalnym z przedmiotem zamówienia. Oferty należy składać osobiście lub przesyłką pocztową na adres Centrum Integracji Społecznej do 15 marca.

em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Szukają firmy, która wykona remont dachu na obiekcie Centrum Integracji Społecznej

  2021-02-18 21:25:57

  gość: ~Mieszkaniec

  Wiadomo jakby rysiu mial łapę na tym tematem to by wykonawca juz byl....ale on teraz musi pilnowac komunalki ludzie sie zwalniaja bedzie sam odbieral smieci i sam siebie sledzil....buaaaaa

 • 2021-02-23 12:57:53

  gość: ~hoss

  ostatnio dodany post

  @~Mieszkaniec
  Za te nielegalne podsłuchy w komunalce może ktoś się weżmie.Pani księgowa na jego polecenie nagrywa rozmowy pracowników ,i póżniej razem weryfikują.Mają z kogo brać przykład

REKLAMA