Express-Miejski.pl

Kolizja dwóch samochodów osobowych w Bardzie [foto]

Zderzenie rovera i audi na krajowej ósemce w Bardzie fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na krajowej ósemce w Bardzie, na wysokości stacji PKP, doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych marki Rover i Audi. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Zdarzenie miało miejsce 21 grudnia około godz. 19.30. W obu pojazdach podróżowało łącznie sześć osób - trzy w audi oraz trzy w roverze. Wszystkie opuściły pojazdy przed przybyciem służb ratunkowych. Podróżujący uskarżający się na bóle, w tym m.in. kobieta w ciąży, znajdują się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego.

Z relacji świadków wynika, że do zderzenia pojazdów doszło w momencie, gdy kierujący roverem chcąc skręcić z krajowej ósemki do Barda, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu od Wrocławia w kierunku Kłodzka pojazdowi marki Audi i tym samym doprowadził do kolizji aut.

Na miejscu pracują strażacy-zawodowcy z Ząbkowic Śląskich, strażacy-ochotnicy z Barda, patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego.

Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się bez większych utrudnień.

[AKTUALIZACJA, godz. 20.50]: Wszyscy uczestnicy po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego pozostali na miejscu zdarzenia. Na drodze nie występują już żadne utrudnienia.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA