Express-Miejski.pl

Piłkarze z DPS Opolnica najlepsi na turnieju w Szczytnej

Piłkarze z DPS Opolnica na turnieju w Szczytnej

Piłkarze z DPS Opolnica na turnieju w Szczytnej fot.: Marek Stanny

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

2 czerwca w Szczytnej odbyło się pierwsze spotkanie trzeciej edycji turnieju piłki nożnej dla Domów Pomocy Społecznej. W turnieju wzięli udział piłkarze z DPS Opolnica.

W całym cyklu biorą udział drużyny z okolicznych Domów Pomocy Społecznej, a dokładniej z Podzamka, Szczytnej, Ścinawki Dolnej, Szczytnej, Kłodzka i Opolnicy. - Każda z drużyn według harmonogramu przeprowadzi zawody u siebie. Cały cykl wyłoni najlepszą z drużyn - tłumaczy Marek Stanny, opiekun drużyny piłkarskiej z Opolnicy.

- Z podrażnionymi ambicjami po turnieju piłkarskim Seni Cup w Pogorzelicy ekipa z Opolnicy na turniej jechaliśmy z chęcią zwycięstwa i rehabilitacji. Na boisku można było zauważyć chęć i wolę walki wszystkich zawodników, co przełożyło się na wyniki meczów - dodaje Stanny. 

Piłkarze z DPS Opolnica wygrali wszystkie swoje mecze, strzelając osiemnaście goli i tracąc zaledwie dwie. - Świadczy to o bardzo silnej obronie oraz o bardzo mocnym ataku - cieszy się opiekun zespołu. Strzelcami bramek dla opolniczan byli: Sylwester Siemiński - 10 goli, Patryk Żywar - 6 bramek i Arkadiusz Konicki - 2 trafienia. był Siemiński Sylwester – 10 bramek, Żywar Patryk – 6 bramek, oraz Konicki Arkadiusz – 2 bramki. 

Pod koniec czerwca piłkarze z DPS Opolnica zagrają w kolejnym turnieju, tym razem organizowanym przez DPS Podzamek.

sm. / Express-Miejski.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA