Express-Miejski.pl

Drużyna z nowym trenerem i wielkim sercem – Inter Ożary

Inter Ożary

Inter Ożary fot.: Inter Ożary

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Po tym jak drużyna z Ożar awansowała z B klasy do A klasy w drużynie zaszczepił się nowy duch walki. Przemek Gajka został nowym trenerem, powiało świeżością i zapałem do pracy. Nie straszny deszcz, nie straszne upały, chłopaki punktualnie i regularnie przychodzą na treningi.

Przemysław Gajka jest młody i ambitny, ma 33 lata i duży posłuch w drużynie. To wychowanek Nysy Kłodzko, grał w Unii Złoty Stok.

  Trenera mamy z papierami i licencją na ligę okręgową, poza tym przeszedł kurs UEFA B – chwali się Wojtek Gembara zawodnik Inter Ożary  Zdecydowaliśmy się na Przemka, bo go dobrze znamy. Grał kiedyś ze mną w jednej drużynie, był moim trenerem w juniorach. Wiążemy z nim duże nadzieje. Chcemy osiągać coraz to lepsze wyniki. Przemek nie będzie tylko naszym trenerem, będzie z nami także grał na boisku.

Grupa do której awansowała drużyna z Ożar jest wymagająca, jednak zwodnicy są ambitni i zmotywowani do pracy, o czym świadczy frekwencja na treningach, teraz pojawia się 16 – 18 osób chętnych do pracy.

 Sukces jaki odniosła nasza drużyna to wieloletnia praca wszystkich, którzy grali w klubie od początku, jest to sukces wielu pokoleń , bo każdy z tych , którzy wybiegali na Boiska B klasowe w tamtych sezonach zapoczątkowali tą pasję jaka zrodziła się u obecnych piłkarzy – opowiada Wojtek.

 Wiele wnieśli młodzi zawodnicy, tacy jak Jacek Sąsiadek , Piotrek Gembara czy bracia Otfinowscy, wspierani zawodnikami doświadczonymi Łukasz Trybulec czy Sebastian Biliński i Bartek Górski.

Piłkarzami z Ożar zainteresowane są inne kluby –  3 ligowy Orzeł Ząbkowice czy 4 ligowa Sparta Paczków. Bramkarz i kapitan niespełna osiemnastoletni Piotrek Gembara przebiera w propozycjach.

 W klubie zostaje, gdyż za wiele poświęcił aby wywalczyć awans z Ożarami do wyższej ligi, by teraz odmawiać i przejść do innego zespołu – tłumaczy Wojtek.

Klub Inter Ożary osiągnął swój cel.

 W konsekwencji naszej gry i zaangażowania, po dwóch latach wielu wyrzeczeń i poświęceń dla zespołu osiągnęliśmy swój cel. Po 12 latach istnienia klubu KS Inter Ożary zdobyliśmy Mistrzostwo Ligi, a więc nasze założenia  sprzed dwóch lat mają się ku realizacji, albowiem celem głównym naszego klubu jest zagoszczenie na stałe w szeregach drużyn A klasowych, w tym mają pomóc Ci którzy ten sukces osiągnęli i Ci którzy do klubu dołączyli i w nowym sezonie będą biegali w barwach Interu  po A klasowych boiskach.

eMKa/Express-Miejski.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Drużyna z nowym trenerem i wielkim sercem – Inter Ożary

  2012-07-05 08:37:54

  eMKa/Express-Miejski.pl

  Po tym jak drużyna z Ożar awansowała z B klasy do A klasy w drużynie zaszczepił się nowy duch walki. Przemek Gajka został nowym trenerem, powiało świeżością i zapałem do pracy. Nie straszny deszcz, nie straszne upały, chłopaki punktualnie i regularnie przychodzą na treningi.

 • 2012-07-06 19:30:58

  gość: ~prezesuniizs

  ostatnio dodany post

  Nowym trenerem "Interu" Ożary jest Przemysław Gajek ( 32 lata ). Przemku - powodzenia !! Pozdrawiam.

REKLAMA