Express-Miejski.pl

Włamali się do domu. Widząc właściciela zaczęli uciekać, gubiąc po drodze skradzione przedmioty

zdjęcie ilustracyjne fot.: freepik

Dwóch mężczyzn plądrowało niezamieszkały dom, kiedy na miejscu niespodziewanie pojawił się właściciel. Uciekając przed nim gubili skradzione przedmioty.

- Ze zgłoszenia przekazanego przez osobę postronną wynikało, że przed niezamieszkałym budynkiem w jednej z miejscowości na terenie gminy Bardo stoi samochód, do którego ktoś ładuje przedmioty pochodzące z domu. Nie są to właściciele budynku - relacjonuje Katarzyna Mazurek z ząbkowickiej policji. O włamaniu i kradzieży poinformowany wcześniej został również właściciel obiektu, który jeszcze przed przyjazdem policji dotarł na miejsce i rozpoczął pościg za sprawcami prywatnym samochodem. - Złodzieje uciekając z miejsca włamania gubili po drodze skradzione przedmioty, a następnie porzucili również samochód, którym się przemieszczali i uciekli na piechotę. Z budynku ukradli rzeczy o wartości około 2 tys. zł w tym m.in. suszarkę, młynki do kawy, lampki choinkowe oraz również inne artykuły elektryczne - dodaje policjantka.

Sprawą włamania niezwłocznie zajęli się policjanci z Ząbkowic Śląskich, którzy szybko ustalili i zatrzymali dwóch mieszkańców Kłodzka podejrzanych o to włamanie. Jak się okazało, 40-latek i jego rok młodszy kompan dostali się do obiektu poprzez wyłamanie wkładki w zamku drzwi domu jednorodzinnego. Obaj usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

em24.pl / KPP Ząbkowice Śląskie

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Włamali się do domu. Widząc właściciela zaczęli uciekać, gubiąc po drodze skradzione przedmioty

  2021-06-09 21:23:49

  gość: ~Olo

  Jakim trzeba być zjebem, żeby kraść takie fanty, a potem 5 lat odje.bac za młynek do kawy i lampki choinkowe.

 • 2021-06-10 14:17:56

  gość: ~Josh

  @~Olo
  Niestety, dla takich gnid tylko odsiadka, a można by jeszcze kradnące łapy obciąć.

 • 2021-06-11 22:18:05

  gość: ~Ola

  ostatnio dodany post

  Oni tam byli niepierwszy raz. Połamać łapy .

REKLAMA