Express-Miejski.pl

Zmiana terminu składania zgłoszeń zbiorników bezodpływowych

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Do 31 sierpnia właściciele nieruchomości mają czas na zgłoszenie posiadanego zbiornika bezodpływowego (szamba) lub przydomowej oczyszczalni ścieków.

W związku z obowiązkiem prowadzenia przez Gminę Ząbkowice Śląskie elektronicznej ewidencji zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków zwracamy się do właścicieli nieruchomości (mieszkańców, firmy) o wypełnienie druku zgłoszenia posiadanego zbiornika bezodpływowego (szamba) lub przydomowej oczyszczalni ścieków i dostarczenie do Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich w terminie do 31 sierpnia 2020 roku.

Druki zgłoszenia dostępne są w Urzędzie Miejskim Ząbkowice Śląskie, ul. 1 Maja 15 (Biuro Obsługi Interesanta, pokój nr 8 ), na stronie internetowej Urzędu Miejskiego oraz u sołtysów.

Wypełnione druki można składać w następujący sposób:

  • do Urzędu Miejskiego ul. 1 Maja 15 57-200 Ząbkowice Śląskie osobiście (na Biurze Obsługi Interesanta, parter - pokój nr 8),  skrzynka przy wejściu do Urzędu Miejskiego,
  • pocztą;
  • elektronicznie w formie zeskanowanego zgłoszenia na adres e-mail: katarzyna.szady@zabkowiceslaskie.pl, lub za pomocą elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (e-PUAP);
  • u sołtysów.

Wypełniając zgłoszenie należy podpisać umowę z firmą na opróżnianie zbiornika bezodpływowego / odbiór osadu z przydomowej oczyszczalni.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku niezłożenia zgłoszeń przez mieszkańców pracownicy Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich będą kontrolować te nieruchomości.

UM Ząbkowice Śląskie

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA