Express-Miejski.pl

Piknik z okazji dnia dziecka w Akademii Sportu „Orzeł” Ząbkowice Śląskie [foto]

Piknik z okazji dnia dziecka w Akademii Sportu „Orzeł” Ząbkowice Śląskie fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

31 maja na stadionie przy ul. Kusocińskiego w Ząbkowicach Śląskich odbył się piknik rodzinny połączony z obchodami dnia dziecka.

Organizatorem imprezy była Akademia Sportu „Orzeł” Ząbkowice Śląskie, a całe wydarzenie upłynęło pod znakiem dobrej zabawy i sportowych emocji.

Tuż przed godz. 17 najmłodsi adepci ze szkółki piłkarskiej wyprowadzali juniorów starszych Orła Ząbkowice Śląskie i Piasta Nowa Ruda na mecz o mistrzostwo klasy okręgowej. Ząbkowiczanie wygrali to spotkanie 4:1 (3:1) i zapewnili sobie awans do ligi wojewódzkiej [KLIK].

W międzyczasie na płycie górnej od godz. 16 odbywały się turnieje i konkursy z nagrodami, były pokazy przygotowane przez poszczególne grupy młodzieżowe, a także atrakcje w postaci dmuchanego zamku, zjeżdżalni czy mydlanych baniek. Głodni mogli posilić się kiełbaską z grilla. Był też popcorn i darmowa wata cukrowa.

Ostatnim akcentem imprezy był turniej pomiędzy rodzicami dzieci uczęszczającymi do szkółki i trenerami. W rozgrywkach wzięło udział sześć zespołów, w tym cztery męskie złożone z tatusiów, wujków, braci i kuzynów piłkarzy szkółki, jedna ekipa żeńska, gdzie prym wiodły mamy oraz zespół trenerów akademii. W rozgrywkach najlepsi okazali się ci ostatni, którzy wygrali finałowe spotkanie 3:2.

Swój cel osiągnęliśmy w stu procentach. Radość dzieci, dla których przygotowaliśmy piknik uważaliśmy za priorytet. Dodatkowym atutem była otoczka meczu juniorów starszych, których na boisko wyprowadzili nasi najmłodsi zawodnicy - mówi Krzyszof Cupiał, współorganizator wydarzenia. Wtóruje mu Łukasz Lisiecki, prezes szkółki: Najwazniejsza była atmosfera i uśmiech dzieci, który wynagrodził nam czas przygotowań wydarzenia - mówił szef akademii. Organizatorzy nie zapomnieli też o rodzicach, którzy poświęcili swój wolny czas, aby pomóc w przygotowaniu pikniku. - Wyrażamy słowa uznania dla rodziców dzieci trenujących w akademii, którzy są otwarci na współpracę i zadbali o każdy szczegół, pomagając nam w organizacji dnia dziecka - mówił Radosław Tarach zajmujący się marketingiem akademii.

Podczas pikniku młodych adeptów szkółki odwiedził burmistrz Marcin Orzeszek, który dziękując za zaproszenie ufunduował dla szkółki nowy sprzęt w postaci dzisięciu piłek. Futbolówki będą służyły graczom akademii do treningu i trafią do jednej z młodszych grup.

ms. / em24.pl

6

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Piknik z okazji dnia dziecka w Akademii Sportu „Orzeł” Ząbkowice Śląskie [foto]

  2018-06-04 17:31:04

  gość: ~Mam

  Super atmosfera i świetna zabawa. Dzieciaki zadowolone. Oby tak dalej!

 • 2018-06-06 07:29:54

  gość: ~Tato

  Niezła impreza . Natomiast mecze rodziców nieprzygotowane . Można było dać znac wcześniej . W drugiej akademii trochę lepiej było to zorganizowane.

 • 2018-06-06 09:38:57

  gość: ~Obiektywny

  Kolejny Misiewicz Cupiał lansuje się na imprezie. Impreza bardzo przeciętna . Boiska nieprzygotowane , mecz rodziców z łapanki. Druga impreza tej drugiej akademii zdecydowanie lepsza.

 • 2018-06-06 10:46:47

  gość: ~kropka

  @~Obiektywny

  Psy szczekają, karawana jedzie dalej

 • 2018-06-06 11:13:55

  gość: ~Leszek

  @~Tato
  Był to przede wszystkim dzień dziecka, turniej rodziców był dodatkową atrakcją i brali w nim udział jedynie chętni rodzice i z tego co mi wiadomo każdy został poinformowany już wcześniej o możliwości zagrania. Pozdrawiam

 • 2018-06-10 21:27:35

  gość: ~Xxx

  ostatnio dodany post

  Najpiękniejsza była radość dzieci i to dzięki wam trenerzy! Dziękujemy za super organizacje!!!

REKLAMA