Express-Miejski.pl

Ekspresowa sesja w Kamieńcu Ząbkowickim. Radni jednogłośni

35. sesja rady gminy w Kamieńcu Ząbkowickim fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Kilka minut trwała sesja rady gminy w Kamieńcu Ząbkowickim. Radni przyjęli uchwałę w sprawie projektu dostosowania sieci szkół gminnych do nowego ustroju szkolnego.

Tym razem odbyło się bez dyskusji i uwag. Podczas podejmowania uchwały nikt nie miał wątpliwości i wszyscy radni obecni w sali obrad jednogłośnie przyjęli proponowaną uchwałę.

W punkcie zapytania i wolne wnioski radni i wójt także nie zabrali głosu. W związku z tym, przewodniczący rady gminy Aleksander Ciapka po złożeniu życzeń sołtysom z okazji ich święta zakończył sesję.

Przyjęta przez kamienieckich radnych uchwała związana z reformą oświaty i wygaszaniem gimnazjów zostanie teraz poddana ocenie przez związki zawodowe i kuratorium. Jeżeli nie będzie uwag to zaproponowana przez gminę i przyjęta przez radnych propozycja od nowego roku roku szkolnego wejdzie w życie. Więcej można o niej przeczytać w artykule pt. Zmiany związane z reformą oświaty. Jakie są plany w kamienieckiej gminie?

sm. / Express-Miejski.pl

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Ekspresowa sesja w Kamieńcu Ząbkowickim. Radni jednogłośni

  2017-03-16 10:41:48

  sm. / Express-Miejski.pl

  Kilka minut trwała sesja rady gminy w Kamieńcu Ząbkowickim. Radni przyjęli uchwałę w sprawie projektu dostosowania sieci szkół gminnych do nowego ustroju szkolnego.

 • 2017-03-16 14:03:59

  gość: ~Sosna

  Co ten Rychu na twarzy taki spuchnięty?

 • 2017-03-16 19:15:43

  gość: ~ZŁOTO

  Lubi CnH2n+1OH jak i większość radnych przydała by im się edukacja albo odwyk .

 • 2017-03-17 09:20:58

  gość: ~pytajnik

  Czy radni zanim podnieśli rękę robili w szkołach jakiekolwiek rozeznanie?

 • 2017-03-19 22:42:06

  gość: ~CBA

  ostatnio dodany post

  Ten komentarz mi się spodobał to go udostępniam
  „Nic niezwykłego...częsty przypadek, wójt coś zapieprzy i potem trzeba coś na szybko przepuścić przez radę.

  Ale jest też kwestia jak radni szanują samych siebie. Przecież dostali projekt uchwały i porządek wcześniej. Nikt nie każe im w czymś takim uczestniczyć. Zaoszczędziliby sobie fatygi i gminie pieniędzy gdyby zwyczajnie nie przyszli - jeśli to jest ich zmartwienie.

  Niechże by się wójt ukłonił i chociaż przeprosił za problem żeby mieć kworum, ale skoro nie musi bo sami chętnie przychodzą to po co.”

REKLAMA