Express-Miejski.pl

3 zlot motocyklistów w Niedźwiedziu

W miniony weekend odbył się 3 zlot motocyklistów w Niedźwiedziu.  Tłumy, które się zgromadziły przerosły oczekiwania chyba wszystkich organizatorów.

Pierwszego dnia trudno było znaleźć wolne miejsce, by podziwiać maszyny, czy napić się piwa, bądź zjeść coś smacznego. Publiczność do zabawy zachęcił i poderwał ząbkowicki zespół The Moonwalkers, a zaraz po nim wystąpił zespół Dyktatura, który prowadził imprezę do białego rana. Nie zawiódł się nikt kto liczył na zapach palonej gumy, siwy dym i ryk maszyn.

Drugi dzień przebiegł spokojniej, ponieważ większość uczestników zlotu pojechała do domu, aczkolwiek na frekwencje nie można było narzekać. Organizatorzy nagrodzili najlepsze maszyny oraz osobowości. Miło jest powiedzieć, że wśród nagrodzonych znalazł się także 20 letni mieszkaniec Ząbkowic - Marcin Głowacki.

Drugiego dnia wylosowano także zwycięzców loterii, która trwała przez cały czas trwania zlotu. Po godzinie 18 na scene wkroczył Dj Rafi i bawił publiczność przez całą noc, zmieniając zlot motocyklistów w typowy, przyjemny festyn.

Organizatorzy nie mają wątpliwości - każdy kolejny zlot jest lepszy od poprzedniego i pewne jest że w 2010 roku 4 zlot motocyklistów przyciągnie do siebie jeszcze większe tłumy.

Sylwia Klita

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA