Express-Miejski.pl

Sportowy weekend z Ząbkowickim OSiR-em

fot.: sxc.hu

Nadchodzący weekend to gratka szczególnie dla osób aktywnych. Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Gmina Ząbkowice Śląskiej zapraszają do rywalizacji w różnych dyscyplinach sportowych oraz kategoriach wiekowych.

Już dzisiaj tj. w piątek 13 kwietnia zwyciężczyni Grand Prix Siatkówki Dziewcząt w nagrodę za zdobycie pierwszego miejsca wyjeżdżają do Republiki Czeskiej na Międzynarodowy Turniej Siatkarski. Zmierzą się z rówieśniczkami, sprawdzając tym samym poziom swoich umiejętności na tle rywalek z innych krajów.

W sobotę 14 kwietnia o godz. 15:00 na Hali Słonecznej do rywalizacji staną panowie. Rusza Grand Prix Ząbkowic Śląskich w siatkówce chłopców. Swój udział już zapowiedziały cztery ekipy, a to dopiero pierwsza odsłona sportowych emocji z zaplanowanych pięciu.

Niezwykle ciekawie zapowiada się również start GP Badmintona 2012. W niedzielę o godz. 12:00 do Ząbkowic Śląskich zawitają zawodnicy z Wrocławia, Sobótki, Strzelina i innych miejscowości, którzy zmierzą się z przedstawicielami miasta Frankensteina. Przypomnijmy, że Ząbkowice Śląskie posiadają bogate tradycje w tej dyscyplinie sportowej, a zawodnicy uprawiający badminton mają na swoim koncie sukcesy na arenie dolnośląskiej. Zapowiada się więc ciekawa konfrontacja, na którą wszystkich sympatyków zapraszamy.

W niedzielę natomiast OSiR zaprasza na salę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Wrocławska) na trzecią odsłonę Grand Prix Tenisa Stołowego. To turniej stojący na bardzo wysokim poziomie, w którym zawodnicy i zawodniczki rywalizują w różnych kategoriach wiekowych. Strat godz. 9:00.

Udział we wszystkich turniejach i rozgrywkach jest bezpłatny.

OSiR Ząbkowice Śląskie

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA