Express-Miejski.pl

Pracowity piątek strażaków

W piątek w godzinach popołudniowych doszło do wypadku samochodowego w Złotym Stoku i pożaru w miejscowości Sulisławice w gminie Ząbkowice Śląskie.

Najpierw w Złotym Stoku doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i tira. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a także uwolnieniu jednej osoby znajdującej się w pojeździe osobowym za pomocą nożyc do cięcia karoserii samochodów. Na szczęście obyło się bez ofiar...

Następnie dyspozytor PSK w Ząbkowicach Śląskich zadysponował jednostkę JRG Ząbkowice Śląskie, a także cztery zastępy z trzech jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych - z Braszowic (dwa zastępy), Stolca i Tarnowa do pożaru pomieszczenia gospodarczego przy budynku mieszkalnym we wsi Sulisławice. Zadania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu kilku prądów wody na palące się pomieszczenie, aby ugasić pożar i jednocześnie obronić budynek mieszkalny przed zapaleniem. Jak wynika z nieoficjalnych informacji w pożarze nie ucierpiała żadna osoba, jednak rodzina poniesie spore straty materialne.

someone. / Express-Miejski.pl

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Pracowity piątek strażaków

  2012-01-07 00:15:52

  someone. / Express-Miejski.pl

  W dniu dzisiejszym w godzinach popołudniowych doszło do wypadku samochodowego w Złotym Stoku i pożaru w miejscowości Sulisławice w gminie Ząbkowice Śląskie.

 • 2012-01-07 11:28:10

  gość: ~wow

  Ale informacje expresowe, godzina umieszczenia artykułu kwadrans po północy - 2012-01-07 00:15:52 someone. / Express-Miejski.pl "W dniu dzisiejszym w godzinach popołudniowych(...)" - a już dwa zdarzenia zdążyły sie wydarzyć 7 stycznia i dali radę je jeszcze opisać. Naprawdę wooow . Zwłaszcza, że jest ok 11.30. Może uda im się zapobiec....

 • 2012-01-07 11:41:26

  gość: ~.

  "Tarnawy" Jakaś nowa miejscowość, czy ktoś ma problemy z odmianą?

 • 2012-01-07 13:03:46

  gość: ~sam strażak

  wpełni popieram uwagę !
  dla autora tekstu przydatny link http://pl.wikipedia.org/wiki/Deklinacja_(j%C4%99zykoznawstwo)

 • 2012-01-07 18:02:23

  gość: ~srutututu

  ostatnio dodany post

  widzisz jakiś problem ?, wiesz o co chodzi ?, inteligencji nie wykujesz , wychodzą nie spełnione ambicje

REKLAMA