Express-Miejski.pl

„Złoto dla Zuchwałych” - Złoty Stok 2011

„Złoto dla Zuchwałych” - Złoty Stok 2011

„Złoto dla Zuchwałych” - Złoty Stok 2011 fot.: Marcin Adamiak

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W minioną sobotę 17 września odbył się zapowiadany przez Express-Miejski.pl  1 Ogólnopolski Turniej Laser Tag „Złoto dla Zuchwałych”.  Pogoda dopisała, a to już połowa sukcesu - komentują organizatorzy.

W zawodach wzięło udział ponad 60 uczestników z województwa dolnośląskiego i kilka składów z opolskiego. Niestety nie dojechały zapisane drużyny z Jeleniej Góry czy Płocka co bardzo urozmaiciło by pochodzenie zespołów. Mimo to do współzawodnictwa stanęło bardzo dużo chętnych w tym jeden zespół składający się z samych pań. Zespoły reprezentowały takie miasta jak złoty Stok, Kłodzko, Paczków, Nysa, Bardo, Wrocław, Ząbkowice Śląskie czy Kamieniec  Ząbkowicki.

Po kilku godzinach zaciętych strzelanek do ścisłej czołówki przeszły zespoły: Budyniokiśle, F.G.E.A oraz Dream Team wszystkie  ze Złotego Stoku, Eleststement z Ząbkowic  Śląskich, 0,5 LnaG z Wrocławia oraz Predato z Kłodzka. Po półfinałach i meczu finałowym na podium na pierwszym miejscu stanęli: Rafał Plantos, Zdzisław Kulpa oraz Maciej Pluciak z zespołu F.G.E.A. ze Złotego Stoku. Drugie miejsce zajęła drużyna z Wrocławia 0,5 LnaG w składzie: Mateusz Grzegorczyk, Jacek  Lubziński oraz Marcin Walachowski. Trzecie miejsce przypadło w udziale kolejnej drużynie ze Złotego Stoku – Budyniokisle, w skład której wchodzą: Konrad i Artur Ogielscy oraz Mateusz Drewniak. 

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z turnieju choć już widzimy co trzeba zmienić przy kolejnej edycji. Zawodnicy byli zadowoleni, widać było, że dobrze się bawią a to dla nas najważniejsze”  - mówi Marta Adamiak. 

Miejmy nadzieję, że turniej na stałe wpisze się w kalendarz imprez Ziemi Ząbkowickiej.

Azymut

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA