Express-Miejski.pl

Jechał rowerem, znaleziono przy nim narkotyki. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 48-latka, ujawniając w nim znaczną ilość różnorodnych narkotyków w tym amfetaminy, marihuany oraz ecstasy

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 48-latka, ujawniając w nim znaczną ilość różnorodnych narkotyków w tym amfetaminy, marihuany oraz ecstasy fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

48-latek wpadł, bo sposób jego jazdy wzbudził podejrzenia policjantów patrolujących ziębickie ulice.

- W trakcie legitymowania rowerzysty funkcjonariusze zauważyli jego nerwowe zachowanie, co skłoniło ich do dokładniejszej kontroli. Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu. Wynik wskazał, że 48-latek znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. Mężczyzna zrobił się jeszcze bardziej nerwowy, co wskazywało, że może posiadać przy sobie substancje zabronione. Policjanci nie mylili się, ujawniając przy zatrzymanym rowerzyście woreczek strunowy z zawartością białego proszku, które po wstępnych testach okazały się być środkami odurzającymi - relacjonuje Barbara Deryło z ząbkowickiej policji.

W związku z powyższym, po uzyskaniu stosownego nakazu dokonano przeszukania miejsca zamieszkania 48-latka, ujawniając w nim znaczną ilość różnorodnych narkotyków w tym amfetaminy, marihuany oraz ecstasy. W dalszym ciągu trwają czynności zmierzające do ustalenia źródła pochodzenia środków odurzających.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego Sąd Rejonowy w Ząbkowicach Śląskich zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na 3 miesiące. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

KPP Ząbkowice Śląskie

6

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Jechał rowerem, znaleziono przy nim narkotyki. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie

  2024-07-09 15:11:36

  gość: ~Mieszkaniec

  Polska będzie zestrzeliwać rosyjskie rakiety na terytorium Ukrainy. W naszym kraju będą formować się legiony, które będą szły id nas walczyć z ruskimi.
  Do tego prąd z naszego węgla będziemy wysyłać na Ukrainę a my mamy podwyżki prądu.
  Dziękuję za uwagę.

 • 2024-07-09 15:25:29

  gość: ~Donald

  @~Mieszkaniec
  Ja wam premiera nie wybierałem! teraz to możecie się *****.
  Ruska ropa też już płynie do Niemiec. A reparację już załatwili.

 • 2024-07-09 23:54:22

  gość: ~Momo

  @~Mieszkaniec
  Do PO-pisowsko elektoratu nic nie dotrze, jak nie powiedzieli o tym w TVN i TVP to znaczy że to nie prawda. To odmóżdżona masa ludzka, której resztki szarych komórek wybiły szpryce na kowidka.

 • 2024-07-09 17:52:31

  gość: ~Wd

  Kochamy Donalda.

 • 2024-07-09 23:51:55

  gość: ~On

  @~Wd
  Czyli lubisz bym jeebany w kasztana z całej siły? Gratuluje, zwieracze jeszcze trzymają? Czy chodzisz już ze śladem draski na majtkach?

 • 2024-07-11 08:12:14

  gość: ~uzs

  ostatnio dodany post

  WSZYSCY WIEDZĄ NIE OD DZIŚ, ZE MUSIMY ***** *** !!!!! :)

REKLAMA