Express-Miejski.pl

W Raczycach i Witostowicach sołtysi bez zmian

W Raczycach i Witostowicach sołtysi bez zmian

W Raczycach i Witostowicach sołtysi bez zmian fot.: UM Ziębice

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

18 czerwca mieszkańcy Raczyc i Witostowic zebrali się w świetlicach, aby w związku z upływem kadencji sołtysa i rad sołeckich, dokonać wyboru swoich przedstawicieli.

W Raczycach mieszkańcy wsi przybyli mieszkańcy nie mieli innych kandydatów i ponownie zaufali Zygmuntowi Celnerowi. Bardzo sprawnie dokonano też wyboru rady sołeckiej.
 
Z kolei w Witostowicach wyborcy mandat sołtysa powierzyli dotychczasowemu sołtysowi Przemysławowi Stróżewskiemu. W obu miejscowościach był też czas na rozmowy o sprawach bieżących, głównie o inwestycjach drogowych i rozwijanym projekcie komunikacji autobusowej, a na pytania zainteresowanych mieszkańców odpowiadali burmistrz Mariusz Szpilarewicz i radny Jan Przyszlakiewicz.
 
- Gratulujemy Panom sołtysom tak dużego zaufania mieszkańców! I prosimy o dalszą współpracę z samorządem gminy i realizację kolejnych inicjatyw na rzecz swoich małych społeczności - mówią urzędnicy.

em24.p.l / UM Ziębice

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • W Raczycach i Witostowicach sołtysi bez zmian

  2024-06-19 10:57:16

  gość: ~Liczydło

  Mała frekwencja wyborcza we wszystkich miejscowościach., brak zainteresowania mieszkańców .

 • 2024-06-19 11:46:23

  gość: ~Daniel

  @~Liczydło
  du*a jasiu

 • 2024-06-19 14:56:00

  gość: ~Liczydło

  ostatnio dodany post

  @~Daniel Z matematyką jesteś Danielku na bakier. Na zdjęciach można policzyć ile osób uczestniczy w wyborach. Każda z tych miejscowości ma po kilkasetek mieszkańców. Kup kalkulator i naucz się go obsługiwać .

REKLAMA