Express-Miejski.pl

Złotostocka, niedzielna Artystyczna Cafe

Złotostocka, niedzielna Artystyczna Cafe

Złotostocka, niedzielna Artystyczna Cafe fot.: UMiG Złoty Stok

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Piękny koncert, a raczej spotkanie artystów z publicznością, miało miejsce w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Złotym Stoku w niedzielne popołudnie.

W Złotym Stoku gościł zespół U Studni - grupa muzyczna wykonującą poezję śpiewaną. Grupa powstała w 2012, a w jej skład weszli byli członkowie zespołu Stare Dobre Małżeństwo (SDM).

Autorami wierszy śpiewanych przez zespół są Adam Ziemianin, Krzysztof Cezary Buszman, Edward Stachura, Mirosława Szawińska i Dariusz Czarny. Muzykę do niemal wszystkich piosenek skomponował Dariusz Czarny.

Głównymi motywami tworzonych utworów jest wielopoziomowa i wielobarwna miłość. W śpiewanych wierszach nie brakuje również obrazu wędrówek i pejzaży górskich. Muzykę do niemal wszystkich piosenek skomponował Dariusz Czarny.

Cytując przesłanie zespołu spotkajmy się u studni z wiecznie żywym słowem, które niesie nadzieję na lepsze jutro. Zaczerpnijmy ze studni bogatej w poezję.” My właśnie mieliśmy tę przyjemność zatrzymać się na chwilę w biegu życia i zaczerpnąć z jej wnętrza łuk pięknej poezji.

Zespół wystąpił w składzie: Ola Kiełb–Szawuła, Joanna Radzik, Dariusz Czarny, Robert Jaskulski oraz Ryszard Żarowski.

Centrum Kultury i Promocji w Złotym Stoku

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA