Express-Miejski.pl

„Aktywnie i w zachwycie poznaję Gminę Ziębice”- nowe place zabaw w Nowinie i Rososznicy

„Aktywnie i w zachwycie poznaję Gminę Ziębice”- nowe place zabaw w Nowinie i Rososznicy

„Aktywnie i w zachwycie poznaję Gminę Ziębice”- nowe place zabaw w Nowinie i Rososznicy fot.: UM Ziębice

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

20 maja odbył się odbiór techniczny dwóch kolejnych placów zabaw w miejscowościach Nowina i Rososznica. Wykonawcą obu jest firma SIMBA GROUP Sp. z o.o.

Wcześniej odebrany został plac zabaw w Niedźwiedniku.
 
Place powstały dzięki dofinansowaniu w wysokości 170 264 zł, które Gmina Ziębice pozyskała za pośrednictwem LGD Qwsi z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”- zakres operacji: Rozwój ogólnodostępnej niekomercyjnej infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej.
 
W ramach operacji „Aktywnie i w zachwycie poznaję Gminę Ziębice” powstanie również gra terenowa - Quest. O szczegółach urzędnicy będą wkróce informować.

em24.pl / UM Ziębice

6

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • „Aktywnie i w zachwycie poznaję Gminę Ziębice”- nowe place zabaw w Nowinie i Rososznicy

  2024-05-21 07:50:07

  gość: ~Mieszkaniec

  Szkoda, że na ulicy Pogodnej nie ma żadnego placu zabaw czy siłowni na świeżym powietrzu. Dzieci, aby skorzystać z takich atrakcji muszą iść np. do Olbrachcic. Tamta okolica jest całkowicie zapomniana. Przed wyborami była zrobiona droga, przez którą już przebija się roślinność. Proszę zwrócić na tą kwestię uwagę.

 • 2024-05-21 09:28:35

  gość: ~Beata

  @~Mieszkaniec
  A wiesz co by tu się działo jakby plac zabaw wybudowali w Ząbkowicach miałbyś takie komentarze że głowa mała.Społeczeństwo nie chce żeby Ząbkowice się bardziej odbudowały najlepiej niech zostanie tak jak jest wtedy będzie święty spokój i wszyscy będą zadowoleni.Społeczeństwo w Ząbkowicach jest strasznie nie zdecydowane krytykują że nic się nie dzieje w tym mieście a jak już ma coś powstać nowego to też krytykują.A po co,a dlaczego,a to nie powinno stać w tym miejscu,a to jest niepotrzebne,a to z naszych pieniędzy,Burmistrz znowu znowu zadłuża miasto itp.

 • 2024-05-21 12:03:16

  gość: ~Ka

  @~Mieszkaniec
  To jest w Ziebicach

 • 2024-05-21 08:01:32

  gość: ~Schpeelmann

  Szpila działa, nie ma chwili odpoczynku. Brawo!

 • 2024-05-21 10:59:38

  gość: ~Ben

  Dzieci się rodzą , zabawki potrzebne.

 • 2024-05-22 06:50:30

  gość: ~sultan lechtaczek

  ostatnio dodany post

  Po jaką cholerę plac zabaw w Nowinie? Przecież tam mieszkają sami "artyści" uduchowieni, żyjący w jedności z naturą, uznający jedynie wszystko co naturalne, wliczając w to zabawki dla dzieci, więc po co im plastikowy plac zabaw, którego zresztą o ile mi wiadomo nie chcieli. Więc po co wydano publiczne pieniądze na coś czego nikt nie potrzebował? Ktoś tu komuś chce za wszelką cenę zrobić dobrze?

REKLAMA