Express-Miejski.pl

Jechał blisko 160 km/h i wyprzedzał w niedozwolonym miejscu. Stracił prawko

Jechał blisko 160 km/h i wyprzedzał w niedozwolonym miejscu. Stracił prawko

Jechał blisko 160 km/h i wyprzedzał w niedozwolonym miejscu. Stracił prawko fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Dwaj kierowcy przedwcześnie zakończyli swoją weekendową jazdę. Jeden z nich wpadł, bo jechał niesprawnym pojazdem, drugi za dwa wykroczenia zebrał 29 punktów karnych.

11 maja po godz. 12 policjanci zatrzymali jednego z uczestników imprezy, która odbywała się w tym czasie w Ząbkowicach Śląskich pod nazwą „Albo bokiem, albo wcale”. - Zatrzymany do kontroli przez funkcjonariuszy mężczyzna, był co prawda trzeźwy, miał uprawnienia, jednak stan techniczny jego samochodu pozostawiał wiele do życzenia. Przede wszystkim z pojazdu wyciekały płyny, a opony były zupełnie łyse. Mundurowi zatrzymali kierowcy dowód rejestracyjny i ukarali mężczyznę 600-złotowym mandatem. Samochód wrócił do domu na lawecie - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

Kolejny kierujący, który złamał przepisy ruchu drogowego został zatrzymany przez ząbkowicką drogówkę 12 maja. - 38-latek na drodze wojewódzkiej nr 382 w okolicy miejscowości Olbrachcice Wielkie jechał samochodem marki BMW z prędkością 159 km/h przy ograniczeniu do 90km/h, dodatkowo wyprzedając innego kierującego w miejscu niedozwolonym. Ten kierowca za popełnione wykroczenia został ukarany przez ząbkowickich policjantów mandatem karnym w wysokości 3 tys. zł i 29 punktami karnymi. Dokładanie tyle za te wykroczenia przewiduje taryfikator - dodaje policjantka. Za swoją brawurową jazdę mężczyzna stracił prawo jazdy.

em24.pl / KPP Ząbkowice Śląskie

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Jechał blisko 160 km/h i wyprzedzał w niedozwolonym miejscu. Stracił prawko

  2024-05-13 12:35:33

  gość: ~gosc

  Opny lyse to mandat 3 tys zl potraktowali go ulgowo

 • 2024-05-13 12:46:29

  gość: ~Kajtek

  ostatnio dodany post

  @~gosc
  Czytaj ze zrozumieniem, jest napisane 600

REKLAMA