Express-Miejski.pl

Wpadł, bo nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. To był jednak dopiero początek jego kłopotów

Mężczyzna został zauważony przez mundurowych, kiedy przejechał swoim samochodem przed maską nieoznakowanego radiowozu bez zapiętych pasów bezpieczeństwa

Mężczyzna został zauważony przez mundurowych, kiedy przejechał swoim samochodem przed maską nieoznakowanego radiowozu bez zapiętych pasów bezpieczeństwa fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

11 maja ząbkowiccy mundurowi z grupy SPEED postanowili zatrzymać do kontroli drogowej kierującego samochodem citroen, który jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Do zdarzenia doszło przed południem. Mężczyzna został zauważony przez mundurowych, kiedy przejechał swoim samochodem przed maską nieoznakowanego radiowozu bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. - Policjanci zareagowali i zatrzymali mieszkańca powiatu nyskiego do kontroli. Szybko okazało się, że 33-latek na sumieniu ma więcej niż tylko brak zapiętych pasów. Mężczyzna wsiadając za kierownicę citroena złamał nie jeden, a dwa aktywne zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydane przez dwa różne sądy - relacjonuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

Teraz mieszkaniec powiatu nyskiego po raz kolejny trafi przed sąd, tym razem w Ząbkowicach Śląskich, gdzie grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Ząbkowice Śląskie

9

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Wpadł, bo nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. To był jednak dopiero początek jego kłopotów

  2024-05-13 08:49:03

  gość: ~PoChojownia

  Dyrektywa budowlana
  Dyrektywa transportowa
  Zielony Ład
  Głosuj na Chojownię, Platfuska i Tygryska a sam zgotujesz sobie koszmar.
  Pakt migracyjny już wszedł w życie i skutki tego są widoczne.

 • 2024-05-13 09:23:10

  gość: ~Aaa

  @~PoChojownia
  No tak za pisu by jeszcze do domu go zawieźli, albo adrian uniewinnił. Ale masz zryty beret. Za błędy należy odpowiadać.

 • 2024-05-13 09:38:50

  gość: ~Fakt

  @~Aaa
  Teraz zapłacisz więcej w podatkach na utrzymanie konsultanta dsp. uzależnień i przystosowań do życia oraz na ośrodek dla uchodźców, będziesz miał po sąsiedzku. Czarno to widzę.

 • 2024-05-13 12:11:58

  gość: ~Aaa

  @~Fakt
  A uzależniony od czego on jest. Co mają uchodźcy do tego, że jeździ na zakazie. Nie wiem czy pis tak wyprał mózgi czy wcześniej już tak mieliście. Jest występek powinna być kara i nie ma znaczenia czy Polak czy uchodźca. Rozumiem, że chcecie zaistnieć a nikt nie słucha, ale może należy włączyć myślenie i odnosić się do konkretnego przykładu. Tutaj jechał na zakazie i tego się trzymajmy.

 • 2024-05-13 09:42:10

  gość: ~Paweł

  A po co Szmydt i Obajtek uciekają z Polski przecież oni są z PISU DUDA ułaskawił 2 przestępców (Kaminskiego i Wąsika) to i ułaskawi ich.Przecież jak jesteś w naszym kraju z PISU to możesz szpiegować obserwować ludzi a nawet gwałcić i zabijać a jeśli chodzi o gwałt i zabijanie ludzi to Prezydent Duda uzna to za nieszczęśliwy wypadek i będzie po problemie tylko warunek musisz być z PISU.

 • 2024-05-13 09:59:28

  gość: ~ja

  Jak mając jeden zakaz prowadzenia można dać drugi zamiast zamknąć do więzienia? Chore państwo.

 • 2024-05-13 15:04:42

  gość: ~Huiownia

  @~ja
  Witamy w UŚMIECHNIĘTEJ POLSCE

 • 2024-05-14 07:07:20

  gość: ~Jarosław K

  @~Huiownia
  Witaj PISi przygłu.pie.

 • 2024-05-14 16:11:31

  gość: ~Huiownia

  ostatnio dodany post

  @~Jarosław K
  Tak jest, betonowe myślenie fajno-polaka, któremu resztki szarych komórek zabiło tanie żarcie z marketów, Harnaś z przeceny i TVN24! Teraz rozwale Ci system, jesteś gotowy? Jebał*m PiS zanim to było modne, tak samo jak PO i innych magdalenkowych złodziei, ale Twój ciasny umysł nie potrafi tego pojąć, bo jak nie jesteś z PiS to pewnie z PO, a jak nie lubisz Tuska, to pewnie jesteś za PiS! I takie ameby chodzą na wybory, i głosują na tych samy ludzi od 1989 roku. Gratuluje, dzięki takim jak Ty mamy kolesia z mam talent na pozycji marszałka sejmu :D. Ile razy jesteś zaszczepiony? Wszystkie dawki przyjąłeś, PRAWDZIWY EUROPEJCZYKU? Słuchaj, a masz adresy tych stacji, na których jest to paliwo po 5zł które Twój Bóg Donald obiecał? Bo kurczę, nigdzie nie mogę znaleźć takiej stacji.

REKLAMA