Express-Miejski.pl

Jesteś uczniem i masz pomysł na biznes? Weź udział w konkursie

grafika ilustracyjna

grafika ilustracyjna fot.: UM Ząbkowice Śląskie

Gmina Ząbkowice Śląskie organizuje konkurs na stworzenie autorskiego projektu biznesowego, który mógłby powstać i funkcjonować na terenie gminy.

Celem konkursu jest aktywizacja i promocja przedsiębiorczości wśród młodzieży, a w szczególności wspieranie postaw innowacyjnych i przedsiębiorczych wśród młodzieży z Gminy Ząbkowice Śląskie. Burmistrz Marcin Orzeszek zaprasza do udziału w konkursie uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu gminy Ząbkowice Śląskie.

Konkurs pn. Twój Innowacyjny Biznes polega na stworzeniu autorskiego projektu biznesowego – biznesplanu na przedsięwzięcie gospodarcze, które dotyczy założenia nowej innowacyjnej firmy na terenie gminy Ząbkowice Śląskie.

Formularz zgłoszeniowy wraz z załączonym biznesplanem w formie papierowej należy złożyć do dnia 31 maja 2024 roku w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich lub przesłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

em24.pl / UMiG Ząbkowice Śląskie

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA