Express-Miejski.pl

Prasujemy koszule, polerujemy buty i spodziewamy się niespodziewanego. Przed nami święto ludzi pracy

Srebrnogórska Majówka to jedna ze sztandarowych imprez, jaka już na stałe wpisała się w kalendarz kulturalno-rozrywkowych wydarzeń w powiecie ząbkowickim

Srebrnogórska Majówka to jedna ze sztandarowych imprez, jaka już na stałe wpisała się w kalendarz kulturalno-rozrywkowych wydarzeń w powiecie ząbkowickim fot.: RC

Tradycyjna majówka w klimacie PRL po raz kolejny zagości w Srebrnej Górze. Ludzie pracy ponownie będą świętować, a 1 maja znów będzie wesoło, prześmiewczo i barwnie.

Ludzie pracy po pracy!

Wygląda na to, że nigdy nie było piękniej! Rewolucja rozpoczyna się w tym roku wcześniej, radosne szeregi formują się na każdym kroku, a starzy Rewolucjoniści zwiastują dłuuuugą i piękną Majówkę! Kwitnie nam Republika Towarzysze, a Komitet Centralny ZRRS wysyła dziś do Was pierwszą jaskółkę. Mamy ramy!

Czas wyciągać z szaf najlepsze stroje! Klasycznie, w kąciku „Moda męska” przypomnimy, jak należy pastować elegancki but. Nie martwcie się, nie zostawimy Was z tym samych. Bądźcie czujni i radośni oraz eleganccy! - w taki sposób organizatorzy zachęcają mieszkańców i gości do odwiedzania Srebrnej Góry. Wstęp oczywiście wolny.

Wydarzenie rozpocznie się już o godz. 13.30 od barwnego pochodu, który wyruszy do centrum miejscowości. Jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku nie zabraknie elementów nawiązujących do czasów PRL. O godz. 14 nastąpi oficjalne rozpoczęcie Majówki i odbędą się tradycyjne przemówienia przodowników pracy. A po nich? Po nich już tylko dobra zabawa. Na scenie wystąpią kolejno: Kapela Bożków, Borowianki, Agata Woźniczka z zespołem, zespół na Skrzydłach i zespół Many Fix. O godz. 18.30 na scenie pojawi się One Desire Group, a o 19.30 gwiazda wieczoru - zespół Kombi! Dla Wytrwałych Towarzyszy w godzinach wieczornych będzie trwała dyskoteka pod gwiazdami. 

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Prasujemy koszule, polerujemy buty i spodziewamy się niespodziewanego. Przed nami święto ludzi pracy

    2024-04-13 11:14:45

    gość: ~pio pio

    ostatnio dodany post

    Tzw Pochód 1 Majowy to się kiedyś tak nazywało

REKLAMA